قيمت پنجره يو پي وي سي مرغوب

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

براي توليد و ساخت درب و پنجره يو پي وي سي چند مرحله در پيش رو داريم. هر يک از اين مراحل نيازمند متخصص و کارشناس مربوط است تا ساخت درب و پنجره يو پي وي سي دوجداره با موفقت انجام پذيرد. مراحل توليد درب و پنجره يو پي وي سي به شرح زير مي باشد:


اندازه گيري

 از آنجا که تمامي مراحل ساخت درب و پنجره هاي يو پي وي سي توسط دقيق ترين دستگاهها و ماشين آلات انجام مي شود، اطلاعات ورودي به آن ها ، مربوط به اندازه ها و سايزها بايد کاملاً دقيق و بدون خطا باشد. از اين رو مرحله اندازه گيري بوسيله مترهاي ليزري و توسط پرسنل آموزش ديده در نهايت دقت و ريزبيني انجام مي شود . دقت هر چه بيشتر در اندازه گيري منجر به توليد محصولي با کيفيت و همچنين بدون خطا در نصب مي شود.


طراحي

طراحي از جمله دشوار ترين و حساس ترين مراحل ، در فرايند توليد است . طراحي، شامل ساخت و دسته بندي اطلاعات نرم افزاري جهت وارد کردن به دستکاههاي CNC و همچنين محاسبه قيمت تمام شده و ضمناً کاهش ضايعات و بهينه کردن محصول که نهايتاً منجر به کاهش قيمت تمام شده مي شود، مي باشد . در بخش طراحي از نرم افزار تخصصي استفاده شده و تيم طراحي از تخصص بالا و تسلط کامل به اين نرم افزار برخوردار مي باشد. از اين رو شرکت پنجره ماندگار موفق به دريافت گواهينام? مالکيت و حق استفاده از اين نرم افزار گشته و از پشتيباني فني اين شرکت بهره مند مي باشد.


ساخت

 پس از نهايي شدن طرح و اندازه هاي يک پنجره يا درب، اطلاعات بدست آمده از نرم افزار، وارد رايان? مرکزي ماشين آلات CNC مي شود. اين رايانه، داده ها را تجزيه و تحليل کرده و دستورات لازم جهت ساخت درب يا پنجره مورد نظر را براي ماشين آلات ارسال مي کند و از اين پس، ماشين آلات با کمک دستگاه هاي کنترلي، تمامي مراحل را به صورت خودکار پيش خواهند برد. پروفيل ها براي تبديل شدن به يک درب يا پنجره به طور خلاصه مراحل زير را به ترتيب طي مي کنند:

ايجاد دريچ? خروج آب بارن، برش پروفيل ها بوسيل? ار? دو سر، برش پروفيل هاي گالوانيزه و قرار دادن آنها درون پروفيل هاي يو پي وي سي، پيچ کردن قطعات گالوانيزه درون پروفيل هاي يو پي وي سي، ايجاد جاي دستگيره، جوش دادن پروفيل ها به يکديگر توسط دستگاه هاي جوش چهارسر، تميزکاري و يک دست سازي مقاطع جوش خورده، واشر کشي، نصب يراق آلات و دستگيره و نهايتاً نصب زهوار.


 کنترل کيفيت و رگلاژ

جهت حصول اطمينان از کيفيت محصول توليد شده و برخورداري از استانداردهاي لازم ، اين محصولات در بخشي جداگانه، تحت آزمايشات و تست هاي گوناگون قرار داده ميشوند. چهارچوبهاي ساخته شده بر روي ديوارهاي مصنوعي قرار گرفته و توسط گيره هاي هيدروليکي در جاي خود محکم مي شوند. تست مقاطع جوش، مقاومت در برابر فشار و نيروهاي مکانيکي خارجي ، حفظ شرايط فيزيکي و عدم تغيير شکل و … از جمله اين تست ها مي باشند. پس از آن نوبت به رگلاژ پنجره ميرسد. قاب ها و بازشوها بر روي ديوارهاي مصنوعي به دقت مورد بررسي قرار گرفته و سپس رگلاژ و تنظيم اوليه بر روي آنها صورت مي گيرد. پس از تنظيم ، قاب ها و بازشوها به انبار انتقال داده مي شوند تا در موعد مقرر، جهت نصب، به محل مورد نظر ارسال گردند.


نصب

محصول توليد شده ، سپس جهت نصب به محل مورد نظر حمل مي گردد. از جمله مهمترين مراحل نصب پنجره، قرار دادن شيشه است. شيشه هاي دوجداره با کيفيت بالا و به صورت از پيش آماده شده، بدين شرح درون پنجره نصب مي شود:

ابتدا قاب پنجره در محل مورد نظر قرار داده شده و در فاصله خالي بين قاب و ديواره ، اسپيسرهاي (Spacer) مخصوص قرار داده شده تا حفظ فاصله مساوي در تمام جهات ، بين قاب پنجره و ديواره ها کاملاً رعايت گردد . سپس قاب بواسطه پيچ کردن درون ديوار محکم مي گردد. پس از پيچ کردن قاب پنجره درون ديوار ، ديگر احتياجي به اسپيسرها نيست ، آنها را برداشته و به جاي آن ها فوم هاي مخصوص تزريق مي گردد که فاصله بين قاب و ديواره را کاملاً پر مي کند . پس از تراشيدن ضايعات فوم تزريق شده و تميز کاري، محيط بيروني قاب پنجره را با چسب سيليکون کاملاً آب بندي کرده تا مانعي جهت نفوذ آب و گردوغبار و هر گونه ماده خارجي ديگر باشد . پس از اتمام کار نصب قاب پنجره ، نوبت به نصب باز شو از سمت داخل پنجره مي رسد. بازشو را به روي قاب نصب کرده وسپس شيشه را درون بازشو قرار مي دهند. پس از حصول اطمينان از تراز بودن چهار طرف پنجره ، زهوار شيشه (bead Glazing) را نيز جا زده و باز شوي پنجره را رگلاژ و تنظيم مي کنند . تمام مراحل مذ کور در نهايت، منجر به نصب موفق پنجره و سهولت و رواني استفاده از آن مي گردد.


قيمت درب و پنجره دوجداره

قيمت پنجره يو پي وي سي,قیمت پنجره یو پی وی سی,قیمت پنجره یو پی وسی,قيمت پنجره هاي يوپي وي سي,قيمت پنجره يو پى وى سى,...
نویسنده : بازدید : 29 تاريخ : شنبه 8 آبان 1395 ساعت: 20:58

close
تبلیغات در اینترنت