قيمت انواع درب و پنجره دوجداره | بلاگ

قيمت انواع درب و پنجره دوجداره

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

با توجه به تنوعي که در طراحي و رنگ درب و پنجره دوجداره يو پي وي سي وجود دارد اين درب ها و پنجره ها با توجه به مدل آنها با هم تفاوت قيمت دارند. به عنوان مثال پنجره هاي يو پي وي سي فولکس واگني جز گران ترين و پر هزينه ترين درب ها و پنجره هاي دوجداره هستند.


تنوع پنجره يو پي وي سي

پنجره يو پي وي سي مي تواند بهترين انتخاب براي ساختمان هاي اداري، مسکوني، تجاري باشد. از اين لحاظ که علاوه بر امنيت و جلوگيري از صدا، مانع خوبي يراي آلاينده هاي تنفسي و نيز ورود گرد و غبار باشد و همچنين عايق بسيار مناسبي براي گرما و سرما نيز مي باشد. پنجره هاي يو پي وي سي امروزي به صورت اتوماتيک و با استفاده از دستگاه هاي روز دنيا، اتصالات آن به بهترين شکل صورت گرفته است. که اين قطعات و اتصالات در برابر زنگ زدگي و نيز در برابر ضربه هاي سنگين و پوسيدگي مقاوم مي باشد و سرعت نصب و راه اندازي بسيار آسان دارد. انواع پنجره هاي يو پي وي سي عبارتند از:

يو پي وي سي ثابت

پنجره يو پي وي سي ثابت: اين نوع پنجره به خاطر قيمت پايين داراي کاربرد بالا نيز مي باشد. در اين پنجره چون ثابت است يراق آلات در آن استفاده نمي شود پس داراي کمترين اجزا نيز مي باشد پس داراي کمترين آلودگي صوتي به دليل فيکس بودن و نيز عايق در برابر گرما و سرما و گرد و غبار نيز مي باشد. اين نوع پنجره را مي توان پراستفاده ترين نوع يو پي وي سي نيز نام برد چون که در تمام مدل هاي ترکيبي کاربرد دارد و نيز در نواحي نورده به صورت ديواره نيز استفاده مي شود. همچنين در جاهايي که مي خواهيم از نور به بهترين شکل استفاده کنيم مثل پوشش سقف هاي آلاچيقي که در اين حالت بهترين عايق براي گرما و سرما نيز مي باشد: اين پنجره يو پي وي سي ثابت مي تواند به سه قسمت مياني و در طرفين دو باز شوي سايباني و تک حالته کاربرد داشته باشد.

يو پي وي سي تک حالته

پنجره يو پي وي سي تک حالته: اين پنجره بر روي يک محور به صورت افقي باز و بسته مي شود. از مزاياي آن مي توان به قيمت آن از لحاظ ارزان تر بودن آن نسبت به بقيه بازشوها اشاره کرد، ويژگي آن بازشو از راست به چپ و بالعکس با پايين ترين زمان و قيمت و نيز اجرا در محل و تعويض آسان لوله ها و لوازم جانبي آن اشاره کرد.

يو پي وي سي دوحالته

پنجره يو پي وي سي دو حالته: اين نوع پنجره روي دو محور افقي و عمودي با يک دستگيره است. اين پنجره چون در داخل ساختمان قرار داده مي شود بيشتر در جايي که تبادل هوا نياز است مانند آشپزخانه، اصولاً لواز جانبي آن بهتر است که آلماني باشد. به لحاظ اينکه جاي کمتري اشغال کند و نيز مزاياي آن از جمله امنيت بالا، پنهان بودن يراق آلات زير محور و داراي رگلاژ آسان و امنيت و آساني براي باز و بسته کردن توسط کودکان مي باشد. روش هاي نگه داري اين پنجره مي توان روغن کاري براي افزايش طول عمر و کارايي و بهتر کارکردن لوازم جانبي اشاره کرد البته سعي شود از روغن چرخ خياطي در استفاده شود همچنين براي نرمي لاستيک هاي درزگير و تميز کردن پنجره يو پي وي سيساليانه 4 تا 5 بار توسط صابون مايع باشد، با توجه به اينکه دما داراي اختلاف زياد مي باشد. اين سرد و گرم شدن مي تواند داراي انقباض و انبساط بالا و در نتيجه از رگلاژ خارج شود که بايد تنظيم اوليه مجدد انجام شود.

پنجره دوجداره

پنجره دو جداره: پنجره هاي دو جداره ، آلومينيومي و پي وي سي يک انتخاب کارآمد جهت صرفه جويي در انرژي و همچنين کاهش آلودگي صوتي است . هواي محبوس شده بين فضاي پنجره يو پي وي سي دو جداره يک لايه عايق ايجاد مي کند . اين فضا يک عايق حرارتي است که مانع از هدر رفتن گرماي فضاي داخل در زمستان مي شود و باعث ايجاد يک دماي متعادل در فضاي خانه مي شود . پنجره دو جداره عملکردي معکوس در فصل تابستان نيز دارند که مانع از ورود هواي گرم بيرون به داخل شده . اين عايق اضافي نياز شما به گرمکن ها و سيستم هاي تهويه مطبوع را کاهش داد . و در نهايت باعث کم شدن هزينه هاي مصرف انرژي مي شوند.


قيمت پنجره دوجداره

قیمت درب و پنجره دوجداره,قیمت درب و پنجره دوجداره upvc,درب و پنجره دوجداره قیمت,قيمت درب و پنجره دو جداره,قیمت درب و پنجره دوجداره در اصفهان,قیمت پروفیل درب و پنجره دوجداره,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت: 7:24