نکات تعيين قيمت پنجره دوجداره استاندارد | بلاگ

نکات تعيين قيمت پنجره دوجداره استاندارد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

از نکات تعیین قیمت پنجره دوجداره استاندارد توجه به نوع شیشه مصرفی، تعداد لایه های شیشه موجود در پنجره یا درب دوجداره (تک، دو و چند جداره )، ضخامت لایه هوایی موجود بین دوجداره شیشه، مقاومت حررتی یا ضریب هدایتی فریم پنجره، درز بندی در هنگام نصب، نوع بازشو می باشد چرا که هر کدام در قیمت نهایی و البته کیفیت پنجره تاثیر می گذارند.

انتخاب شرکت پنجره دوجداره

از نکات تعیین قیمت پنجره دوجداره استاندارد جنس پروفیل پی وی سی مورد استفاده در ساخت درب و پنجره upvc را می توان نام برد که در ماندگاری آن موثر است. استفاده از درب و پنجره های دو جداره استاندارد، روش ساده ای برای کاهش هزینه های انرژی و در نتیجه کاهش گازهای گلخانه ای می باشد. از نکات تعیین قیمت پنجره دوجداره استاندارد این است که فریم های درب و پنجره های یو پی وی سی استاندارد باید از جنس موادی عایق و با مقاومت و استحکام بالا،مانند فایبر گلاس یا یو پی وی سی ساخته شده باشند. این درب و پنجره ها باید حداقل دارای دو جداره باشند ولی بعضی از انواع آنها سه یا چهار جداره نیز دارند. لایه پوششی این پنجره ها باید قابلیت منعکس نمودن اشعه مادون قرمز و ماورای بنفش را داشته، همچنین باید در برابر عوامل جوی مقاوم بوده و طوری درزبندی شده باشد که در زمستان مانع از خروج هوای گرم و نفوذ هوای سرد و در تابستان مانع از خروج هوای خنک شود و نفوذ هوای گرم و اسباب خانه را نیز از آسیب های ناشی از نور آفتاب و رطوبت یا گردو غبار محفوظ دارد.

تولید شیشه

نکات تعیین قیمت پنجره دوجداره استاندارد

طراحی ، تولید و نصب پنجره های دو جداره یو پی یو سی با نهایت دقت و ظرافت و نکات پنجره دوجداره استاندارد انجام می گیرد تا طول عمر درب و پنجره دوجداره و کارایی آنها در بالاترین حد ممکن باشد. درب و پنجره های سه جداره و دوجداره یو پی وی سی دارای ساختاری خاص هستند که نیاز به رعایت مواردی دارند تا کارایی لازم را داشته باشند و تا مدت طولانی حالت ایده ال و استاندارد خود را حفظ کنند. درب و پنجره های دوجداره upvc از بخش های مختلفی مانند: پروفیل و گالوانیزه، یراق آلات و اسپانیولت ، لولا ها و دستگیره ، شیشه و زهوار تشکیل شده است که هر کدام دارای ویژگی خاصی می باشند و وجود هر یک لازمه عملکرد صحیح درب و پنجره دوجداره upvc می باشد که در صورت خرابی کار درب و پنجره ها را مختل خواهد کرد. از نظر میزان مصرف انرژی، پنجره دو یا سه جداره ای که عایق حرارتی آن بیشتر باشد مناسب تر است. 

ابعاد و نکات تعیین قیمت پنجره دوجداره استاندارد در کرج :

اگر در اطاق خواب ارتفاع کف تا سقف را به طور معمول 280 سانتی متر در نظر بگیریم . طبق ضوابط شهرداری برای جلوگیری از سقوط افراد یا اجسام و یا بدلیل قرار دادن مبل یا تخت تا ارتفاع یک متری از کف بهتر است پنجره بازشو وجود نداشته باشد . اگر بدلیل ایجاد گچ بری و یا نصب چوب پرده تا فاصله 30 سانتی متری از سقف نیز از ایجاد پنجره باز شو صرف نظر کنیم ؛ میزان باقی مانده برای ارتفاع پنجره 130 سانت منهای ارتفاع اطاق برابر با 150سانتی متر می باشد. برای پنجره upvc عرض پنجره ها نیز بهتر است به صورتی باشد که عرض هر لنگه از پنجرهبین 60 تا 75 سانتی متر باشد و باید در نظر داشت در یک بعد از نمای ساختمان عرض و ارتفاع فریم ها به صورتی در نظر گرفته شود که ابعاد لنگه ها ی پنجره ها در اطاقهای مختلف که در یک بعد نما قرار می گیرند در آن بعد از نما تقریبا مساوی باشد.

رگلاژ پنجره

نکات تعیین قیمت پنجره دوجداره استاندارد در نصب

اما در پنجره آلومینیومی یا ترمال بریک با توجه به کشویی و بازشو بودن پنجره ( تک حالته یا دو حالته ) , معمولی یا ترمال بریک بودن , نوع مقطع انتخابی و… ابعاد قسمت بازشو (لنگه بازشو) از 120*70 تا 120 * 130 قابل تغییر است که برای مشاهده ی مقاطع مختلف و میزان ابعاد قابل ساخت و سایر موارد می توانید به سایت upvc.pro  مراجعه نمایید.

مزایای پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی در کرج

مهمترین هدف از استفاده اینگونه پنجره ها مقرون به صرف بودن به سبب صرفه جویی در مصرف انواع انرژی و عایق بودن آن نسبت به فضای بیرونی است . به کمک این پنجره ها نزدیک به 40% در مصرف انرژی ( سوخت. برق . آب ) صرفه جویی شده و کاهش چشمگیر هزینه های سبد خانوار را در بر دارد.

1-عایق حرارتی

2-عایق رطوبتی

3-عایق صوتی

4-غیر قابل اشتغال

5-سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت

6-مقاوم در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار

تعيين,پنجره,دوجداره,استاندارد,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 7 مهر 1396 ساعت: 17:02