قيمت پنجره دوجداره با پروفيل وکا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  پنجره دوجداره با پروفیل وکا دارای سابقه درخشانی در مقاومت و ماندگاری درشرایط نامساعد آب و هوایی می باشد .درب و پنجره های وکا بسیار مناسب و متناسب استفاده در برجها و ویلاها در بازاری همچون بازار ایران است چرا که قیمت پنجره دوجداره با پروفیل وکا مقرون به صرفه می باشد. درب و پنجره دوجداره وکا مخصوص مناطق سردتر شمالی ، به همین ترتیب مناطق گرم و مرطوب ساحلی است.

  پنجره دوجداره

  تکنولوژی داخلی پنجره دوجداره با پروفیل وکا بسیار عالی و منحصر به فرد می باشد. قاب یا فریم چند جداره و ارسی از خصوصیت عایق بودن هوای مرده استفاده می کند تا بتواند نیازهای عایق حرارتی را بر آورده کنند. پنجره دوجداره با پروفیل وکا آلمانی بوده و از سال 1969 کار خود را در زمینه درب و پنجره upvc آغاز کرده است. پروفیلهای UPVC مطابق با استاندارد آلمان باید دارای ضریب حفظ انرژی(k-uf)  کمتر از 5/1 باشند. پروفیل وکا سری 70 با ضریب حفظ انرژی 3/1 و در پروفیل های سری 60  دارای ضریب 5/1 می باشند. پنجره دوجداره با پروفیل وکا از آلمان بزرگترین تولید کننده پروفیل های upvc است که در ساخت درب ها و پنجره ها استفاده می شود. این شرکت کار خود را از سال 1969 در sendenhorst آلمان به عنوان یک شرکت تولید کننده کرکره پنجره آغاز کرد. و در دوازده کشور از جمله (ایالات متحده آمریکا، روسیه، لهستان، فرانسه، اسپانیا، انگلیس، چین، هند، کانادا، مکزیک، برزیل و شیلی) امکانات تولید محصولات از پروفیل را دارا می باشند. و شرکت های ارائه دهنده این محصولات در بیش از چهل کشور جهان به صورت فعال مشغول به ارائه خدمات هستند از جمله در کشورهای هند و ایالات متحده عربی. پنجره دوجداره با پروفیل وکا در سال 1967 با عنوان وکاپلاست پایه گذاری شد، که با استفاده از پانزده هزار فوت مربع امکانات اجاره ای، پرده کرکره ای تولید می کرد. دو سال بعد، یکی از کارکنان اصلی به نام هاینریش لومن (heinrich laumann) شرکت را خریداری کرد و شروع کرد به طراحی سیستم های پنجره که اولین آنها در سال 1971 پرده برداری شد. 

  پروفیل وکا

  طراحی تجاری بدون وقفه پنجره دوجداره با پروفیل وکا  در کرج بالغ بر چهل سال است که در کل جهان استفاده شده است. این طراحی ها خاص هستند با لبه هایی که کمی منحنی شده است و ترکیب درستی از گزینه های رنگ های خالص و ماده ای که شبیه چوب است، تا سبک معماری ما را مناسب نمایند.

  قیمت پنجره دوجداره با پروفیل وکا

  با معرفی سیستم آزمایش شده، استفاده از پروفیل پنجره دوجداره با پروفیل وکا کرج یک راه حل ایده آل برای دست یافتن به گواهی LEED است. به این دلیل که مصرف انرژی را به طور محسوسی کاهش می دهد همچنین از هزینه های گرمایشی و سرمایشی می کاهد. را ه حل های ساختمان سبز (Green building) برای پنجره هایی با انرژی کارآمد در ساختمان های مدرسه و تجاری، به سرعت تبدیل شد به یک موضوع مورد اهمیت در جهان دوستدار محیط زیست.پنجره دوجداره با پروفیل وکا به عنوان یک عضو از USGBC و انجمن ساختمان سبز US، تمایل دارد درب ها و پنجره های تجاری با سبک های معماری بسیار گسترده تولید کند، در حالی که مصرف انرژی را به حداقل می رساند. سیستم تجاری پنجره دوجداره با پروفیل وکا محیط سالم تری را در ساختمان های تجاری فراهم می کند. باید توجه کرد که شکل ظاهری پنجره دوجداره با پروفیل وکا در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل در ساخت در و پنجره دو جداره یو پی وی سی بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است. همچنین باید توجه کرد که در هنگام نگهداری وانبار کردن پنجره دوجداره با پروفیل وکا در کرج سطح آن صاف و بدون خوردگی باقی بماند.

  وکا آلمان

  چرا که مقاومت پنجره دوجداره با پروفیل وکاUPVC به اندازه ای بالا می باشند که اگر به درستی تولید , مونتاژ و نصب  شوند به هیچ عنوان  به کوچکترین مشکلی بر نخواهند خورد. اما دستگیره ها و یراق الات مصرفی ممکن است در گذر زمان و در اثر استفادم نا صحیح دچار مشکلات کوچکی شوند که هر کدام قابل تعمیر و تعویض و رگلاژ می باشند. شرکت پنجره ماندگار در کرج و تهران با بهره گیری از مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره با پروفیل وکا، بهترین درب ها و پنجره ها را به شما عرضه می نماید.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 7 مهر 1396 ساعت: 17:02
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها