قيمت درب و پنجره دوجداره آلوپلاست | بلاگ

قيمت درب و پنجره دوجداره آلوپلاست

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نوع و جنس پروفيل مصرفي در ساخت درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دوجداره در قيمت نهايي درب و پنجره دوجداره آن بسيار موثر است. پروفيل آلوپلاست يکي از مرغوب ترين پروفيل هاي مصرفي در ساخت درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دوجداره است.در اين مقاله به معرفي اين پروفيل مي پردازيم.


معرفي پروفيل آلوپلاست

پنجره هاي يو پي وي سي به دليل خصوصياتي که دارند، بزرگترين سهم بازار را در کشورهاي اروپايي دارا هستند. به همين دليل شناخته شده ترين پنجره مي باشند.

بدون توجه به نوع آب و هوا و منطقه جغرافيايي، پنجره هاي يو پي وي سي بهترين انتخاب براي ذخيره کردن انرژي هستند. اگر اين يو پي وي سي ها به همراه شيشه هاي چند جداره جديد استفاده شوند، بالاترين درجه ايزوله بودن به دست مي آيد و اين مساله موجب صرفه جويي در مصرف انرژي، پول و حفظ محيط زيست مي شود.


هزينه هاي اوليه براي پنجره هاي يو پي وي سي پايين تر از قيمت پنجره هاي چوبي و آلومينيومي مناسب و با کيفيت بالا مي باشد.

يو پي وي سي براي نوع بشر کاملا بي ضرر است.

پنجره هاي يو پي وي سي آلوپلاست، محصولاتي کاملا سازگار با محيط زيست هستند، از اين رو آن ها قابل بازيافت و استفاده مجدد مي باشند.

درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي راندمان کاربردي بالايي را براي سال ها عرضه مي کنند. دوام و پايداري اين محصولات بسيار بالا است و نيازي نيست جهت نگهداري از آن ها به رنگ زدن و يا تعميرات به خصوصي دست بزنيد.

يو پي وي سي اثر کاتاليزور را ندارد.

پنجره هاي يو پي وي سي حافظ طبيعت هستند، به خصوص جنگل هاي استوايي.

يو پي وي سي در مقابل موريانه مقاوم است و هرگز پوسيده نمي شود، زنگ نمي زند و دچار خوردگي نمي گردد.

به دليل خصوصيات پنجره هاي يو پي وي سي، آن ها بهترين عايق در برابر گرما و سرما هستند.

پنجره هاي يو پي وي سي عايق صوتي بسيار مناسبي هستند، به خصوص در مناطق شهري در حال رشد.

شرکت پنجره ماندگار با بهره گيري از پروفيل يو پي وي سي آلوپلاست سعي بر اين دارد تا درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي با بالاترين کيفيت را به مشتري عرضه نمايد.

قیمت درب و پنجره upvc,قیمت درب و پنجره آلومینیومی,قیمت درب و پنجره دوجداره,قیمت درب ورودی آپارتمان,درب و پنجره دوجداره قیمت,قیمت درب و پنجره دوجداره upvc,قيمت درب و پنجره upvc,قیمت درب و پنجره,قیمت درب و پنجره آهنی,قیمت درب ورودی ساختمان,...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت: 7:24