قيمت پروفيل پنجره دوجداره | بلاگ

قيمت پروفيل پنجره دوجداره

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در صنعت توليد و ساخت درب و پنجره دوجداره يو پي وي سي پروفيل يو پي وي سي حرف اول را مي زند. بنابر اين بايد در اتخاب پروفيل مرغوب و مناسب دقت بسياري مبذول داشت. قيمت پروفيل مصرفي تاثير مستقيمي بر قيمت پنجره دوجداره خواهد داشت.


بهترين پروفيل پنجره

فرصتي بدست آمده تا يکي از مجموعه هاي اصلي توليد پروفيل يو پي وي سي کشور را مورد بررسي قرار دهيم. مجموعه پنجره ماندگار علاوه بر توليد پروفيل، در زمينه مونتاژ درب و پنجره نيز فعاليت دارد و در حال حاضر يکي از بزرگترين توليد کنندگان پنجره هاي يو پي وي سي در بين توليد کنندگان به شمار مي رود. روشن است که وقتي نيروي هاي جوان با تجربه همگام شوند، نتايجي شگرف را به بار خواهند آورد.

بهترين پروفيل

ما در توليد پروفيل هاي خود از فناوري هاي روز دنيا استفاده مي کنيم و با حساسيتي که در انتخاب مواد اوليه داريم, تلاش مي کنيم کيفيت بسيار مناسبي را به بازار عرضه کنيم. اما غير از اين شرکت پنجره ماندگار از اين مزيت بهره مي برد که کاملا بر سرمايه شخصي خود متکي است، به اين معني که در اين سال ها هيچ نوع وام و يا تسهيلات بانکي دريافت نکرده است. بنا بر اين افت و خيز بازار نمي تواند بر کيفيت و قيمت محصولات شرکت پنجره ماندگار تاثيري بگذارد. در نتيجه قيمت ما همواره ثابت بوده و به راحتي مي توانيم از نظر کيفيت و قيمت با همه پروفيل هاي بازار رقابت کنيم. از سوي ديگر به دليل بومي بودن نيروي کار ما و همچنين به اين خاطر که ما مواد اوليه را به صورت کاملا نقدي خريداري مي کنيم، از توان رقابتي بسيار بالايي برخوردار هستيم.

دلايل بسيار زيادي وجود دارند که باعث افت شديد کيفيت در صنعت يو پي وي سي شده است. يکي از دلايل عمده اين است که در ايران هر حرفه اي که قدري سود ده باشد، افراد بسياري بدون داشتن تخصص هاي لازم به سوي آن سرازير مي شوند. از سوي ديگر واردات هر گونه پروفيل هاي بي کيفيت خارجي نيز لطمات بسياري به صنعت وارد کرده است.


قيمت درب و پنجره دوجداره يو پي وي سي

قیمت پروفیل پنجره دوجداره,قیمت پروفیل درب و پنجره دوجداره,...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : چهارشنبه 19 آبان 1395 ساعت: 16:06