قيمت درب و پنجره ويستابست | بلاگ

قيمت درب و پنجره ويستابست

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

قيمت درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دوجداره با هم بسيار متفاوت است. اين تفاوت قيمت به آن دليل است که قيمت پروفيل ها و يراق آلات مصرفي در درب ها و پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي با هم متفاوت مي باشد. به عنوان مثال درب ها و پنجره هايي که با پروفيل ويستابست ساخته مي شوند قيمت بالاتري نسبت به ساير درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دارند.
چرا ويستابست؟
کيفيت، خدمات و برند موفق سه راز پيشرفت و نقاط قوت ويستابست است، چه اين که کيفيت برتر محصولات ويستابست دست کم در سه عامل انتخاب مواد اوليه با کيفيت، برخورداري از پيشرفته ترين ماشين آلات و تکنولوژي روز دنيا و البته بهره مندي از نيروي انساني متخصص و با سابقه به همراه جمعي از نخبه ترين تحصيل کرده هاي رشته هاي مرتبط با صنعت پروفيل يو پي وي سي نهفته است. مواد اوليه مصرفي در توليد پروفيل هاي ويستابست، از بالاترين استاندارد جهاني است که فرمولاسيون اين مواد با شرايط آب و هوايي و اقليمي شهر هاي مختلف ايران سازگار است و ميزان دي اکسيد تيتانيوم به کار رفته در پروفيل هاي يو پي وي سي ويستابست، باعث مقاومت تاييد شده و تحسين شده پروفيل ويستابست در برابر تابش مستقيم نور خورشيد شده و ديگر خبري از تغيير رنگ در پنجره upvc ويستابست نخواهد بود.

پنجره upvc
ميکسر فول اتومات و يا همان تمام خودکار مورد استفاده از خطوط توليد پروفيل ويستابست هم يک تکنولوژي بي نقص آلماني است که دستاورد سترگي است، چه اين که انتقال مواد اوليه به درون ماشين آلات و خطوط توليد، به صورت کاملا خودکار و بدون دخالت نيروي انساني صورت مي گيرد و اکسترودر هاي ويستابست هم ساخت شرکت معتبر جهاني کراس مافاي آلمان است که يکي از بهترين اکسترودر هاي جهان محسوب مي شود. ويستابست با بهره مندي از قالب هاي متنوع ساخت اجزاي مختلف پروفيل از شرکت گراينر آلمان موفق شده تا توليد پروفيل در کلاس A جهاني داشته باشد که اين روز ها از آن به عنوان يک افتخار ملي ياد مي شود. عامل سوم و شايد مهم ترين و اثر بخش تر در پيشرفت ويستابست را مي توان بهره مندي از نيروي انساني مجرب، دانش محور و همگام با دانش روز جهاني دانست.
پنجره upvc ويستابست يکي از پر فروش ترين پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي در ايران و جهان مي باشد. پيشنهاد مي شود پنجره upvc ويستابست را تنها با ضمانت نامه آن از شرکت هاي نمايندگي معتبر ويستابست تهيه فرماييد.

قیمت درب و پنجره upvc,قیمت درب و پنجره آلومینیومی,قیمت درب و پنجره دوجداره,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : شنبه 11 دی 1395 ساعت: 2:58