قيمت پنجره دوجداره عايق

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دوجداره در مقايسه با انواع ديگر درب ها و پنجره هاي موجود در بازار قيمت بالاتري دارند. به همان نسبت کيفيت و کارايي اين نوع درب ها و پنجره ها نيز بيشتر مي باشد. درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي در برابر رطوبت و آب و يا گردو خاک عايق هستند.
  پنجره عايقupvc به پنجره‌هايي گفته مي‌شود که معمولاً با نام پنجره دوجداره يا شيشه دوجداره يا پنجره سه جداره شناخته مي‌شوند. اين پنجره‌ها از نظر انتقال حرارت نسبت به نمونه‌هاي سنتي (پنجره‌هاي فلزي) عايق‌تر هستند. پنجره‌هاي عايق upvc دو يا سه قاب شيشه‌اي هستند که بوسيله هوا يا ديگر گازها براي کاهش انتقال حرارت جدا شده‌اند.
  واحدهاي شيشه‌اي عايق با ضخامت شيشه 3 ميلي متر تا 10 ميلي‌متر (1/8" تا 3/8") يا بيشتر در کاربردهاي خاص ساخته مي‌شوند. شيشه لمينت يا سخت شده ممکن است بعنوان بخشي از ساخت مورد استفاده قرار بگيرد. اکثر واحدها با ضخامت مشابه شيشه استفاده شده در دو قاب شيشه‌اي ساخته مي‌شوند ولي کاربردهاي خاص همچون کم کردن عايق صوتي يا کاربردهاي امنيتي ممکن است به طيف وسيعي ضخامت براي ترکيب شدن در واحد مشابه نيازمند داشته باشند.

  پنجره دوجداره
  امروزه الودگي صوتي از سوي محافل دست اندرکار مانند ساير آلودگي‌ها نظير الودگي هوا مورد توجه قرار گرفته و استفاده از شيشه‌هاي چند جداره از مهمترين روش‌هاي کاهش اين آلودگي به ويژه در شهرهاي بزرگ به شمار مي‌رود. افزايش چشمگير قيمت انرژي در سالهاي اخير موجب گرديده است دست اندرکاران صنعت ساختمان به روش‌هاي کاهش اتلاف انرژي از سطوح خارجي ساختمان رو آورند. پنجره و شيشه‌هاي ساختمان مهمترين بخش هدردهنده انرژي به شمار مي‌روند و استفاده از شيشه‌هاي دو و چند جداره به ميزان قابل توجهي در کاهش اتلاف انرژي موثر است و در حد محسوسي هزينه‌هاي حرارتي و برودتي راکاهش مي‌دهد. پنجره‌هاي عايق استاندارد، ضمن کاهش 65 تا 75 درصدي مصرف انرژي، آسايش حرارتي ساکنين ساختمان را فراهم مي‌سازد.
  پنجره‌هاي عايق معمولاً سفارشي در خط توليد کارخانه ساخته مي‌شوند، ولي پنجره هاي استاندارد در دسترس مي‌باشند. ابعاد طول و عرض، ضخامت قاب‌هاي شيشه‌اي و نوع شيشه براي هر قاب و همچنين ضخامت کلي پنجره بايستي به سازنده اعلام شود. در خط توليد فاصله اندازهايي با ضخامت خاص بريده و در ابعاد طول و عرض مورد نياز قرار داد مي‌شوند و با ماده خشک کننده پر مي‌شوند. در يک خط موازي، قاب‌هاي شيشه‌اي به اندازه بريده و براي شفافيت شسته مي‌شوند.


  قيمت درب و پنجره دوجداره


   

  نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 12 دی 1395 ساعت: 10:13
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123