قيمت پنجره دوجداره عايق در کرج | بلاگ

قيمت پنجره دوجداره عايق در کرج

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 در فصل تابستان در یک خانه معمولی در حدود 50 درصد هوای سرد داخل خانه از طریق پنجره ها هدر می رود. ولی امروزه با استفاده از پنجره دوجداره عایق در کرج می توان این درصد هدر رفتن سرما را تا حد زیادی کاهش داد و از ورود انرژی حرارتی به داخل خانه پیشگیری کرد.بر همین اساس قیمت پنجره دوجداره عایق در کرج نسبت به پنجره های معمولی بیشتر می باشد.

 پنجره یو پی وی سی

از جمله مسائل مهمی که امروزه توجه بسیاری از اقتصاد دانان را به خود معطوف ساخته است، موضوع انرژی و استفاده بهینه از آن و محدودیت های منابع فسیلی است. یکی از مبانی توسعه یافتگی میزان انرژی مصرفی سرانه است به شرطی که بخش عمده ای از آن در صنعت وکشاورزی باشد. متاسفانه در کشورهای در حال توسعه و ازجمله کشور ما مصرف انرژی به صورت سرانه بسیار بالا است و بر خلاف انتظار بخش عمده ای از این مصرف بالای انرژی در بخش خانگی ، خدمات وتجاری است. می دانیم که مصرف بالای انرژی در این بخشهای غیر تولیدی به مفهوم اتلاف انرژی است. در سالهای اخیر تلاشهای زیادی شده است تا نه تنها مصرف انرژی در سطح متعادلی نگه داشته شود بلکه ازآن به صورت بهینه استفاده گردد. https://karaj-upvc.com/محدودیت منابع انرژی مخصوصا منابع سوختهای فسیلی و نگرانی های موجود در توقف رشد صنعتی به علت گرانی سوختهای فسیلی و پایان پذیری آنها، کشورها را برآن داشته است تا روی دیگر منابع انرژی به خصوص انرژیهای تجدید پذیر، انرژی خورشیدی، باد، زمین گرمایی و امواج دریاها و اقیانوسها تحقیق و مطالعه شود و از سوی دیگر بهینه و بجا و درست مصرف کردن سوختهای فسیلی در دستور کارجدی اغلب کشورها قرارگیرد. در این مقاله تلاش گردیده که به بخش دوم یعنی بهینه سازی مصرف سوخت درساختمان های مسکونی و تجاری پرداخته شود.

یکی از مزایای اصلی و مهم پنجره دوجداره عایق در کرج و آلمینیوم عایق بودن آنها در برابر نم , رطوبت, آب باران, گردو غبار, سرما, گرما و از همه مهمتر عایق بودن در برابر صوت است.در گذشته از تکنولوژی بسیار ضعیفی برای ساخت پنجره های دوجداره استفاده میشد. ولی امروز با پیشرفت بشر و صنعتی شدن زندگی نسل جدید پنجره دوجداره عایق در کرج بوجود آمده است.

با افزایش شهرنشینی و قرار گرفتن ساختمان ها در محل عبور مرور ماشین ها در کلان شهرها ، باعث شده است تا صداهای زیادی در طول روز وارد منزل یا محل کار شود، اما نگران نباشید زیرا این مشکل یک راه حل قطعی دارد و ان هم استفاده پنجره دوجداره عایق در کرج با شیشه های دوجداره و یا سه جداره است.

نکات مهم در انتخاب  و قیمت پنجره دوجداره عایق در کرج

1- پروفیل یو پی وی سی

2- یراق آلات

3- شیشه دو جداره

4- نحوه تولید

5- نصب استاندارد پنجره دوجداره عایق در کرج

پنجره دوجداره عایق در کرج به گونه ای طراحی شده اند که جلوی ورود صدا به داخل را میگیرند و بزرگترین علت این خاصیت وجود شیشه هایی است که با استفاده از مواد مخصوص و لایه بندی ساخته شده اند و علاوه بر زیبایی،عایق صوتی را ممکن میکنند.

یکی از عوامل موثر در ارزیابی فنی و شیمیایی کیفیت یک پنجره دوجداره عایق در کرج، واکنش پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است. معمولا یکی از ایرادهای وارد بر پنجره دوجداره عایق در کرج تغییر رنگ احتمالی پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است. به واقع آنچه باعث تغییر رنگ یا استحکان رنگ پروفیل می شود، ترکیب و فرمول استفاده از استابیلایزرها پایدارکننده های پودر پی وی سی است. مهمترین استابیلایزر، تیتانیوم دی اکساید است که میزان مصرف این مواد اولیه در تغییر یا پایداری رتگ پروفیل های پنجره دوجداره عایق در کرج نقش اساسی دارد. اطلاعات و مطالعات منتشره توسط نهادهای بین المللی نشان می دهد که ایران از حیث تابش مستقیم نور خورشید و اثر گذاری آن بر کیفیت محصولات شیمیایی جزو کشورهای خطرناک محسوب می‌شود و احتمال تغییر رنگ پروفیل های یو پی وی سی در ایران بیش از دیگر کشورها ارزیابی شده است.

پروفیل پنجره دوجداره عایق در کرج یکی از مطمئن ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت در و پنجره ساختمانی بوده و مشخصه اصلی آن زیبائی و استحکام می باشد. سبک وزنی، خمش پذیری، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته، مقاومت در برابر مواد شیمیائی و بیولوژیک قابلیت تبدیل به سطوح صیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیری در کاربردهای متعدد، پلیمرهای مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیره فلزی در صنعت در و پنجره سازی تبدیل نموده است. https://karaj-upvc.com/ پروفیل یو پی وی سی قابلیت عرضه در رنگهای مختلف را دارا می باشد.

بهترین پروفیل

یراق آلات مورد استفاده در پنجره دوجداره عایق در کرج در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب, تعویض, تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص کارشناسان دارد. عملکرد روان یراق آلات روتو را میتوان به وسیله حرکت دستگیره ارزیابی کرد. گشتاور قفل شدن و باز شدن دستگیره پنجره دوجداره عایق در کرج براساس استاندارد نرمال صنعتی آلمان با مقدار حداکثر 10 نیوتن بر متر تعیین شده است. یراق دو حالت بازشوی پنجره دوجداره عایق در کرجROTO برای امکان رگلاژ دوبعدی و سه بعدی طراحی شد ه اند. رگلاژ نادرست توسط افراد معمولی و غیر متخصص یراق آلات روتو ROTO میتواند باعث شود پنجره دیگر عملکرد مطلوب اولیه را نداشته باشد و دچار مشکل شود. بحث ایمنی و ضدسرقت بودن پنجره دوجداره عایق در کرج از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. یراق آلات روتو ROTO مورد استفاده در  پنجره های دوجداره به گونه ای طراحی شده اند که ورود افراد از بیرون به داخل را غیرممکن می سازد, این امر به وسیله طراحی و هندسه های خاص در مکانیزم یراق آلات روتو صورت پذیرفته است.

مزایای خرید از نمایندگی یراق آلات روتو پنجره دوجداره عایق در کرج

• کیفیت هر قطعه از محصولات نمایندگی یراق آلات روتو پنجره دوجداره عایق در کرج در 4 مرحله مختلف مورد تست قرار می گیرند و همچنین جهت بررسی میزان فرسودگی محصولات توسط مرکز تست مورد بررسی قرار می گیرد تا برای 10 سال استفاده روزانه و بدون مشکل آماده شوند. 

• یراق آلات روتو ROTO بالای 2000 ساعت تست آب و نمک را به بهترین حالت پشت سر می گذارد که نشان دهنده کیفیت بالای این برند است. https://karaj-upvc.com/

• یراق آلات روتو آلمان یک یراق ماژولار و دارای انعطاف پذیری است و براحتی می توان آنها را از حالت تک حالته به دو حالته تغییر داد و امنیت پنجره دوجداره عایق در کرج را دو چندان کرد.

• روش آبکاری منحصر به فرد و انجام تست های مختلف از نکات قابل توجه در مورد این یراق آلات است.

با روغ نکاری و گریس کاری مداوم کلیه اجزای مرتبط با یراق آلات در چهارچوب و لنگه (حداقل یکبار در سال) عملکرد روان یراق آلات را حفظ کنید و در مقابل فرسایش و خوردگی زودرس از آنها محافظت کنید. زبانه های مخفی از جنس فولاد برای جلوگیری از سایش غیرضروری نیاز به گیریس کاری مداوم دارند . به علاوه مکان پیچها باید بررسی گردند. پیچهای شل شده باید توسط یک شرکت متخصص جایگزین شوند.

دوجداره,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : جمعه 10 آذر 1396 ساعت: 5:22