قيمت پنجره ويبستابست | بلاگ

قيمت پنجره ويبستابست

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

قيمت پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي با توجه به نوع برند پروفيل مصرفي در آنها با يکديگر متفاوت ميباشد در اين بين پروفيل يو پي وي سي ويستابست نسبت به ساير پروفيل ها کيفت بسيار بالاتري دارد به همين دليل درب و پنجره دوجداره ويستابست قيمت بالاتري نسبت به ساير درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دارد.
قيمت پنجره دوجداره ويستابست
مهمترين مسئله در شناخت پروفيل بررسي و مطالعه کاتالوگ هاي فني شرکت هاي توليد کننده پروفيل و مقايسه وزن در هر مقطعي و مقطع مشابه مي باشد. به عنوان مثال يک متر طول پروفيل فريم بزرگ ويستابست بدون گالوانيزه 1380 گرم مي باشد، در صورتي که ديگر پروفيل هاي موجود در بازار ايران وزني تا حدود 850 گرم در متر طول را دارا مي باشند. مقدار وزن در طول براي هر پروفيل نشانگر چگالي مواد مصرف شده در ساخت پروفيل مي باشد. اين فاکتور باعث استحکام پروفيل، افزايش قدرت در مقابل افتادگي و خم شدن مي شود.
همچنين استفاده از گالوانيزه هاي يک تکه مناسب با ضخامت هاي لازم و استاندارد و به صورت کيپ داخل پروفيل در کنار انتخاب برند برتر پروفيل درب و پنجره بسيار مهم و حياتي مي باشد. موارد ذکر شده در انتخاب پروفيل مناسب جهت ساخت درب و پنجره ها بسيار مهم بوده که نبود هرکدام باعث مي گردد محصول نهايي و پروفيل يو پي وي سي از حالت اصلي خود خارج شده و باعث عدم وکيوم پنجره ها شود.
استفاده از لاستيک هايي که در محل کارخانه ساخت درب و پنجره بر روي پروفيل ها بصورت دستي نصب مي شوند يکي ديگر از موارد بسيار مهم در انتخاب برند پروفيل مي باشد. اين روش اي پي دي ام (EPDM) نام دارد. در روش ديگر لاستيک درزگير در کارخانه ساخت پروفيل در هنگام توليد پروفيل به پروفيل تزريق مي شود. لاستيک درزگير در روش آي پي دي ام (EPDM) از ارتجاع بالايي برخوردار مي باشد.
اين لاستيک ها تا 10 سال در مقابل سرما و گرما و فشار مقاومت داشته و در صورت نياز به تعويض به راحتي لاستيک قديمي و لاستيک جديد حتي توسط فردي غير کارشناس تعويض ميگردد ولي لاستيک ها تزريقي يو پي وي سي در گرما و سرما و فشار مقاومت لازم را نداشته و بعد از يک دور سرما و گرما حالت ارتجاعي نداشته و خشک شده و پنجره از وکيوم خارج مي گردد.
پروفيل هاي ويستا بست بعنوان يکي از بهترين برند هاي توليد پروفيل يو پي وي سي در ايران مطرح مي باشد.
در پروفيل هاي يو پي وي سي ويستابست از شيشه هايي با ضخامت 22 ميليمتر و 24 ميليمتر استفاده مي گردد در صورتيکه در بيشتر پروفيل ها از شيشه هايي با ضخامت 18 و20 ميليمتر استفاده شده و اين ضخامت شيشه ها و فضاي داخلي آن که با گاز آرگون پر ميگردد باعث عدم نفوذ سرما و گرما و سروصدا به داخل ساختمان مي گردد که موارد ذکر شده تماما به مواد اوليه باز مي گردد که وجود پروفيلي به نام ويستابست با وزن بالا ،گالوانيزه ضخيم و استاندارد و شيشه هاي با فضاي بيشتر و لاستيک درزبندي اي پي دي ام باعث با کيفيت بودن پنجره ميگردد ولي موردي که نبايد از آن به اين راحتي عبور کرد ساخت و مونتاژ خوب و نصب عالي اين پنجره ها مي باشد.
قيمت پنجره ويستابست
پنجره ماندگار

...
نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : جمعه 29 بهمن 1395 ساعت: 22:33