قيمت پنجره رنگي دوجداره | بلاگ

قيمت پنجره رنگي دوجداره

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

براي خريد درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دوجداره رنگي بايد به برند آن توجه نمود. بسياري از پنجره ها و درب هاي يو پي وي سي دوجداره رنگي که غير استاندارد مي باشند، پس از مدتي تغيير رنگ مي دهند. درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دوجداره رنگي را بايد از نمايندگي هاي معتبر درب و پنجره يو پي وي سي تهيه نمود.


قيمت پنجره رنگي دوجداره
در خيلي از موارد به جهت هارموني نوع و رنگ متريال مصرفي  با نماي ساختمان  و يا طرح  دکوراسيون داخلي بايد از پنجره هايي با رنگهاي مختلف استفاده کرد و چه زيباست که علاوه بر استفاده از مزاياي پنجره هاي يو پي وي سي بتوان انتخاب رنگ نيز داشت به اين جهت پاياپن توانسته  سبد محصولات خود را با استفاده از پروفيل هايي با روکشهاي لمينت مخصوصاً طرح چوب و با کدهاي محدود و يا اعمال رنگ دلخواه  مشتري ، بر روي پنجره ساخته شده  کاملتر نمايد.


قيمت پنجره دوجداره رنگي
بطور کلي در پنجره هايي که رنگ ميشوند لايه آستر اين پوشش برپايه اپوكسي پلي استر بوده و بصورت گرم بروي قطعه پليمري اعمال ميگردد و جهت افزايش ميزان چسبندگي لايه آستر بروي قطعه پليمري ، از حلالي مناسب جهت نفوذ رزين به داخل UPVC  استفاده شده است و رنگ رويه اين پوشش نيز حاوي پيگمنت هاي مقاوم در برابر اشعه UV بوده كه ثبات رنگي پوشش را به حداكثر ممكن افزايش داده و طي نتايج حاصل از تست هاي شبيه سازي شده حداقل 10 سال عمر براي اين پوشش در شرايط سخت آب و هوايي تخمين زده شده است.
امکان استفاده از پروفيل رنگي با تناسب به ديزاين داخل و نماي ساختمان با قابليت ثبات رنگ در شرايط مختلف محيطي و جوي براي پنجره upvc تنوع رنگي انواع درب و پنجره دوجداره يو پي وي سي (Color variety of UPVC door and window)
يکي از شعار هاي معروف توليد کنندگان درب و پنجره دو جداره UPVC ايجاد تنوع در ساختمان با توجه به معماري و تداوم اين تنوع در سالهاي طولاني مي باشد. يکي از برجستگي هاي مهم پروفيل هاي UPVC با کيفيت مانند ويستا بست ثبات رنگ سفيد در طول ساليان طولاني و در شرايط مختلف جوي و اقليمي مي باشد.
شرکت توليدي پرفيل ويستا بست علاوه بر توليد محصولات سفيد، محصولات لمينت با رنگ طرح چوب را نيز ارائه مي نمايد.اما مشتريان خاص ما با سليقه هاي متفاوت و البته براي اجراي پروژه هاي خاص و منحصر بفرد نياز به رنج گسترده تري از محصولات رنگي دارد. بنابراين شرکت ماندگار با احداث کارگاه رنگ درب و پنجره در کنار واحد توليدي در و پنجره و با استفاده از برند هاي مطرح توليد رنگ اقدام به رنگ آميزي محصولات با توجه به سليقه کارفرما مي نمايد.به منظور ايجاد طرح هاي تزئيني و رنگي از روکش هاي تزئيني استفاده مي شود. کيفيت مرغوب روکش و چسب و همچنين تجهيزات روکش زني اهميت داشته و گروه صنعتي ماندگار امکانات لازم را جهت توليد و عرضه پروفيل هاي روکش شده را حسب سفارش در اختيار دارد.
پنجره رنگي 2جداره ارزان قيمت
پنجره ماندگار

...
نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : جمعه 29 بهمن 1395 ساعت: 22:33