قيمت درب پنجره دوجداره وين تک

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  درب ها و پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي با توجه به نوع پروفيل مصرفي در آنها قيمت هاي متفاوتي دارند. برندهاي زيادي براي پروفيل هاي يو پي وي سي موجود ميباشد. وين تک يکي از برند هاي پر استفاده در صنعت ساخت درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دوجداره ميباشد. در متن زير به شرح کامل اين پروفيل ميپردازيم.


  شركت پنجره ماندگار براي توليد محصولات خود، از پروفيل    Wintech  استفاده مي كند.
  محصولات وينتك با بيش از 30 سال سابقه توليد، با توجه به كيفيت بالا و رعايت استانداردهاي لازم در مراحل توليد، به بيش از 60 كشور صادر مي شود. اين مجموعه جهت سرويس دهي مطلوب به مشتريان خود، علاوه بر كارخانجات توليدي خود در كشور تركيه (شهر آنتاليا)، در شش كشور آلمان، روسيه، اوكراين، هندوستان، آذربايجان و تونس (و اخيراً ايران) كارخانجات توليدي ايجاد كرده و در 54 كشور دفاتر فروش، انبارهاي محصولات و شبكه هاي نمايندگي فروش داير كرده است.
  طراحي پروفيل هاي وينتك امكان نصب انواع يراق آلات و ايجاد بازشوهاي متنوع را در سيستم هاي درب و پنجره uPVC فراهم مي كند. استفاده از يراق آلات استاندارد در ارتقاء كيفي درب و پنجره هاي uPVC موثر بوده و رعايت نكات فني و پهناي بازشو، وزن شيشه هاي لنگه بازشوها در انتخاب نوع يراق آلات از نكات حائز اهميت است.
  وينتك با بهره گيري از بهترين مواد اوليه كه قبل از ارائه به خطوط توليد در آزمايشگاه مورد تست هاي كيفي قرار مي گيرد و با تلفيق مديريت هدفمند و تكنولوژي برتر در توليد، مفتخر به دريافت بيش از 13 استاندارد و و گواهينامه فني معتبر شده است كه از جمله آنها مي توان به استانداردهاي ift ROSENHEIM ، RAL و گواهينامه هاي ايزو 9001 و ايزو 14001 اشاره كرد.
  درب و پنجره هاي دوجداره UPVC ، عايق حرارتي هستند. متريال استفاده شده از آنها مي تواند در شرايط سخت جوي مانند رطوبت بالا، آب و هواي خشك و گرم، دماي زير صفر و يا حرارت بسيار بالا ظاهر خود را حفظ نمايد. اين شرايط تأثيري بر محصولات ساخته شده از يو پي وي سي ندارد و اين محصولات مي توانند ساليان متوالي بدون تغيير شكل يا هر گونه ايرادي بدون نياز به نگهداري خاصي به كار خود ادامه دهند.
  همچنين اين در و پنجره ها در برابر آتش مقاوم هستند. آزمايش هاي بسياري در اين زمينه بر روي آنها انجام شده است كه نشان مي دهد در و پنجره يو پي وي سي در آتش سوزي، دافع آتش خواهد بود.
  خاصيت اين نوع محصولات مقاومت بالاي آنها در برابر آب و رطوبت است. نوع ساخت آنها به نحوي است كه فاصله يا ترك براي نفوذ آب در آنها وجود نخواهد داشت. همچنين اين محصولات خصلت ضدآب بودن را نيز دارا هستند كه در شرايط آب و هوايي خاص بهترين انتخاب محسوب مي شوند.
  درب و پنجره هاي "يو پي وي سي" نسبت به انواع چوبي، آلومينيومي و آهني عايق هاي به مراتب بهتري هستند. در ساخت اين نوع پنجره ها، به طور معمول از شيشه دوجداره استفاده مي شود كه امكان رد و بدل شدن گرما يا سرما از محيط داخلي خانه به خارج و يا بالعكس را تقريباً غير ممكن مي سازد. اين خاصيت عايق بودن براي به وجود آوردن محيطي لذت بخش و همچنين پايين آوردن مصرف انرژي بسيار مناسب است. در واقع يو پي وي سي به دليل اينكه هادي حرارت نيست ماده اي مناسب براي كاهش مصرف انرژي به شمار مي رود.
  در برابر آلودگي صوتي نيز محصولات توليد شده از يو پي وي سي عايق هاي بسيار مناسبي هستند. همچنين اين محصولات از ايمني بالايي برخوردارند. زيرا مكانيزم قفل و يراق آنها بسيار كارآمد است؛ تخريب قفل و شكستن قاب يو پي وي سي براي ورود به ساختمان كار چندان آساني نيست !
  عايق حرارتي
  - ضريب انتقال حرارت در رده چوب
  - امکان استفاده از شيشه هاي تک جداره و دو جداره انتقال حرارت شيشه دو جداره همانند انتقال جرارت يک ديوار به ضخامت 35 سانتي متر استنزديک به نيمي از اتلاف انرژي در ساختمان ها از طريق درب و پنجره صورت مي پذيرد . جهت بررسي ميزان ممانعت پنجره در برابر عبور گرما و سرما ، از کميتي به نام ضريب انتقال حرارت (u_value) استفاده مي شود که اين ضريب وابسته به ضرايب انتقال حرارت شيشه و چارچوب مي باشد.در حقيقت ضريب انتقال حرارت مرتبط با مقدار انرژي است که از واحد سطح(يک متر مربع) شي مورد نظر در واحد زمان (يک ثانيه)مي گذرد،در شرايطي که درجه کلوين اختلاف دما در دو سمت داخلي و خارجي آن شي ايجاد شده باشد.بر اين اساس،اين کمييت با واحد وات بر متر مربع درجه کلوين و يا واحدهاي مشابه با آن گزارش مي شود. در اشکال زير ضرايب انتقال حرارت چند نوع شيشه اي(ug)آماده است.در اين ميان تعادل و تناسب ضرايب انتقال حرارت شيشه و چارچوب در طراحي بهينه پنجره يک ساختمان از اهميت به سزايي برخوردار بوده و به عنوان مثال غير منطقي بودن استفاده از شيشه دوجداره در پنجره فلزي و يا استفاده از شيشه يک جداره در پنجره upvc ( يو پي وي سي ) را نشان مي دهد.در ارتباط با کاهش شدت صوت نيز علاوه بر نوع چارچوب ،ضخامت وتعداد لايه هاي شيشه نيز از اهميت به سزايي برخوردار است.در اشکال زير ميزان کاهش شدت صوت در چند نوع شيشه مقايسه شده است. در ارتباط با ضرايب انتقال حرارت چارچوب (UF) نيز،به عنوان مقايسه جهت پروفيل هاي آلمينيومي حدود w/m2ok 9/5،جهت پروفيل هاي ترمال برک حدود w/m2ok 5/3و جهت پروفيل هاي upvc عادي حدود w/m2ok مي باشد.
  عايق صوتي
  يکي از مشکلات امروز شهر نشيني آلودگي صوتي مي باشد که باعث اثرات نامطلوب بر سلامت بهداشت روح و روان مي باشد از امراض آلودگي صوتي بيماريهاي عصبي و قلبي را مي توان نام برد و نيز باعث کاهش توانايي هاي جسمي و فکري مي شود .
  شنيدن صدايي با شدت 100db در مدت 10 دقيقه نياز به 20 دقيقه استراحت در محيط کاملاً آرام دارد .
  چند نمونه از صداي ناهنجار : هواپيما 180db ، خودرو هاي سنگين 90db ، اماکن عمومي 70db پنجره upvc (يو پي وي سي ) با 4 محفظه کاهش صوتي بين 20db الي 40db را دارا مي باشد .
  آب بندي مناسب با استفاده از لاستيک هاي Epdm
  - عدم نفوذ آب بداخل در هنگام بارندگي هاي شديد يا شستشو پنجره
  - عدم نفوذ گردو غبار در طوفان ( تميزي پرده ها و کاغذ ديواري ها و ... )
  ثبات رنگ
  حفظ شفافيت رنگ ، عدم نياز به رنگ آميزي ، مقاوم در برابر خوردگي ، مناسب براي هر نوع آب و هوا
  ( گرماي 70c و سرماي 60c - ) و مقاوم در برابر اشعه uv از ويژگي هاي اين پروفيل است .
  نصب آسان
  نصب پنجره بعد از نماکاري و رنگ آميزي داخل ساختمان انجام مي شود که اين امر باعث ظرافت و تميزي بيشتر کار مي شود.
  قيمت پنجره يو پي وي سي

  نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : جمعه 29 بهمن 1395 ساعت: 22:33
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123