قيمت پنجره دوجداره چند ضلعي | بلاگ

قيمت پنجره دوجداره چند ضلعي

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

براي سفارش پنجره هاي يو پي وي سي upvc با اشکال خاص بايد به شرکت هاي معتبر ساخت درب و پنجره يو پي وي سي چندضلعي مراجعه نمود.. شرکت پنجره ماندگار با بهره گيري از کادري مجرب و دستگاه هاي استاندارد موفق شده است که تمامي پنجره هاي با اشکال خاص و پنجره هاي چندضلعي را توليد نمايد .تمامي درب ها و پنجره هاي چند ضلعي توليد شده در شرکت هاي معتبر، داراي ضمانت نامه و گارانتي مي باشند.


پنجره ها غير از کارايي و قابليت در حفظ انرژي و تهويه هواي مطبوع ، جلوه ساختمان هستند. نماي زيبا براي يک ساختمان تا حد زيادي به مدل پنجره ها بستگي دارد. يکي از مدل هاي پنجره که زيبايي خاصي به نماي ساختمان مي دهد ، انواع پنجره هاي چندضلعي و قوس دار است. پنجره هاي نيم دايره ، دايره ، کماني و ... انواع ديگر در جاي خود زيبايي منحصر به فردي به نما مي دهد.


استفاده از پنجره هاي چندضلعي و با اشکال خاص بسته به طراحي و معماري ساختمان دارد. در بسياري از ساختمان ها برخي از پنجره هاي نما اشکال خاص دارند که جلوه اي خيره کننده به نما مي دهد. اشکال گوناگوني را مي توان با پروفيل يو پي وي سي ساخت که با مشاوره و محاسبه کارايي و مقاومت پنجره مي توان آنها را توليد کرد.
معماران و طراحان ساختمان با سلايق خاص هميشه به دنبال يافتن و اجراي پروژه هاي منحصر بفرد و خاص هستند. شايد يکي از دلايلي که بعنوان نقاط ضعف پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي نسبت به انواع پنجره آهني و فلزي مطرح است، همين عدم انعطاف پذيري پروسه توليد پنجره هاي يو پي وي سي با نظر طراحان تصور شود.


اما در سالهاي اخير و جهت ترميم چنين تصوري شرکت هاي توليد کننده درب و پنجره دوجداره يو پي وي سي و همچنين شرکت هاي توليد کننده پروفيل يو پي وي سي با همکاري يکديگر اقدام به ابداع روشها و ماشين آلات خاصي شده اند تا بتوانند اين تنوع محصولات را افزايش دهند....
نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : چهارشنبه 23 فروردين 1396 ساعت: 17:06