قيمت پنجره دوجداره و يراق آلات

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  با توجه به نوع يراق آلاتي که در درب و پنجره هاي دوجداره UPVC بکار مي رود ، انواع مختلف بازشو قابل ساخت ميباشد که قيمت آنها متغير است در همين راستا شرکت پنجره ماندگار با طراحي منحصربه فرد در هنگام مونتاژ، حداقل زمان را صرف نموده و سايز بندي به نحوي انجام مي شود که مقرون به صرفه بوده و با تحت پوشش قرار دادن دامنه وسيعتري از اندازه‌ها، ضايعات يراق را حتي المقدور کاهش داده تا موجب گران شدن يراق مصرفي در سايزهاي مختلف پنجره نگردد.


  در استفاده از سيستم بازشوي دو حالته کوچکترين و بزرگترين سايز اسپانيولت‌هاي عرض و ارتفاع جزء مواردي است که مي‌بايست مورد توجه ويژه قرار گيرد و حتما مطابق جدول نمودار استاندارد ارائه شده توسط هر کمپاني توليد کننده آن مورد استفاده قرار گيرد.
  اسپانيولت‌هاي قفل مياني که در ارتفاع پشت و عرض پائين لنگه قرار مي‌گيرد در ارتفاع و عرض بزرگتر از 800 ميلي متر استفاده مي‌شوند تا مانع نفوذ گرد و غبار، باد و آب باران شده و هم زمان ضريب ايمني پنجره‌ها را نيز افزايش مي‌دهد.
  گوشه‌هاي بالا و پائين مورد استفاده در يراق‌آلات دوحالته به جهت اهميت فراوان اين قطعات و نوع کاربرد آن‌ها که به عنوان مفاصل اصلي باعث گردش يراق و انتقال نيرو به تمامي قطعات مي‌شوند، بايد از لحاظ سايز، مقاومت و آلياژ مصرفي مورد توجه قرار گيرند تا در هنگام عملکرد دچار شکستگي و هرز شدن دندانه‌ها نگردد.

  اسپانيولت‌هاي دو حالته بايد داراي شيارهايي باشند که بين صفحه اصلي و زيرين فاصله ايجاد نموده تا درهنگام اصطکاک، دستگيره روان تر عمل نموده و روکش يراق از بين نرود و باعث فرسودگي بين دو صفحه اسپانيولت نگردد.
  اسپانيولت عرض اين سيستم بايد داراي ضامن امنيت باشد تا در هنگام باز شدن پنجره از بالا به صورت کلنگي اين ضامن عمل نموده و باعث قفل شدن دستگيره گردد.
  لولاي بالاي قاب بايد داراي ضامن پين باشد تا پين به راحتي از جاي خود خارج نشود. رعايت نکردن اين امر مي‌تواند منجر به جدا شدن لنگه از قاب شده و موجبات خسارات جبران ناپذيري را فراهم آورد.
  بازويي دو حالته بايد از دو نقطه قابل رگلاژ شدن باشد که يکي از آن‌ها جهت چپ و راست کردن بازشو پنجره و ديگري براي تنظيم فشار لنگه به فريم مي‌باشد. پيچ‌هاي استفاده شده در اين قطعات مي‌بايستي از مقاومت کافي برخودار بوده تا در هنگام رگلاژ رزوه پيچ هرز نگرديده و يراق دچار مشکل نشود.
  لولاي پائين که روي قاب مونتاژ مي‌گردد، به دليل تمرکز فشار زياد لنگه بر روي آن مي‌بايست داراي پايه‌هاي بلند و مقاوم بوده و در داخل گالوانيزه بکار رفته در داخل قاب پنجره قرار گيرد. متاسفانه اخيراً در يراق‌آلات بي کيفيت موجود در بازار ملاحظه گرديده که اين قطعات از لولاها حذف و لولاها بدون پايه مي‌باشند که اين امر بدون شک منجر به کاهش تحمل وزن لولاها مي‌گردد و داراي يک پيچ رگلاژ جهت تنظيم لنگه به چپ و راست مي‌باشد.

  لولاي پائين لنگه نيز بايد داراي دو پيچ رگلاژ باشد که يکي بالاي لولا عهده دار بالا و پائين کردن لنگه باشد و ديگري روي لولا در قسمت پائين مسئوليت تنظيم فشار لنگه به فريم را عهده دار باشد. روکش لولاها بايد از جنس مرغوب و با تکنولوژي دقيق صورت گرفته باشد تا به مرور زمان دچار تغيير رنگ و حالت نشود.
  نکته آخر قفل امنيتي است که روي اسپانيولت قرار مي‌گيرد و جهت قفل شدن دستگيره مورد استفاده قرار مي‌گيرد و بايد اين قابليت را دارا باشد که در هنگام بسته شدن پنجره، لنگه را کاملا در محل استاندارد خود هدايت نموده و مانع نفوذ گرد و غبار، آب و صدا گردد.
  عدم رعايت ملاک ‌ها و معيارهاي دقيق موثر بر کيفيت و استاندارد يراق‌ آلات پنجره دوجداره مي تواند تاثير مستقيم و منفي بر کيفيت در و پنجره داشته باشد. به دليل باز و بسته شدن هميشگي در و پنجره‌هاي UPVC يراق‌آلات نقش مهم و اساسي در کيفيت درب و پنجره ها دارند و در واقع مي توان گفت که انتخاب يک يراق مطابق با استاندارد جهاني و البته نصب صحيح آن مي تواند تضميني بر ارتقاي کيفيت در و پنجره دوجداره UPVC باشد.
  قيمت پنجره دوجداره و يراق آلات
  پنجره ماندگار

  نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : شنبه 26 فروردين 1396 ساعت: 0:09
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123