قيمت پنجره دوجداره با طرح هاي مختلف | بلاگ

قيمت پنجره دوجداره با طرح هاي مختلف

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اجزاء تاثيرگذارو مهم در قيمت پنجره UPVC شامل خم پروفيل، شيشه دوجداره، يراق آلات، رنگ پروفيل، بازشو پنجره يو پي وي سي، گالوانيزه، توري، انواع طرح پنجره، هزينه نصب و … در عين حال هر پروژه نيز بسته به نوع طراحي آن نظير تعداد درب و پنجره ها ، تعداد بازشوها ، نوع بازشوها و … با يكديگر متفاوت هستند. بدين لحاظ نمي توان بدون اندازه ها و طراحي پروژه ، قيمت دقيقي از پنجره هاي  UPVCبدست آورد. تمامي محاسبات از قبيل قيمت ساخت پنجره يو پي وي سي، ليست برش پروفيل ، ليست برش شيشه ، ليست يراق آلات و … با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC و توسط كامپيوتر به طور كاملاً دقيق انجام مي شود.
اگر شما تمايل داريد كه قيمت دقيقي از پروژه و توليد پنجره UPVC خود داشته باشيد ، كافيست اندازه ها و طراحي پروژه خود را براي ما ارسال كنيد ( با تلفن ، فكس يا email ). ما محاسبات را به صورت كاملاً دقيق با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC انجام داده و پيشنهاد قيمت را با جزييات كامل براي شما ارسال مي كنيم .
پنجره ها مانند ديگر عناصر موجود در طراحي داخلي و خارجي در سبک هاي متفاوتي مانند کلاسيک و مدرن تهيه و توليد مي شوند. انتخاب مدل جديد پنجره مناسب با دکوراسيون منزل تاثير زيادي بروي زيبايي و شکوه جلوه اتاق نشيمن، پذيرايي و ساير اتاق هاي خانه خواهد گذاشت. پنجره ها يکي از بهترين راه ها براي آوردن محيط خارج به داخل خانه هستند و به شما کمک مي کنند با منظره خارج از منزلتان ارتباط داشته باشيد و در عين حال که از اين منظره لذت مي بريد، ايمن و راحت نيز باشيد. اگر شما هم قصد تعويض پنجره هاي فعلي منزلتان، يا انتخاب مدلي براي خانه تازه ساز خود را داريد در اين سايت با نمونه هايي زيبا از پنجره هايي که هم نماي داخلي زيبايي دارند و هم در نماي خارجي به شکوه و کلاس ساختمان شما خواهند افزود، آشنا خواهيد شد.شرکت پنجره ماندگار مفتخر است با توجه به سبک معماري ساختمان و طراحي داخلي زيباترين مدل پنجره يو پي وي سي را به شما مشتريان عزيز ارائه دهد.
همانطور که مي دانيد هر خانه اي استايل و سبک طراحي مخصوص به خودش را دارد که آنها را از ساير ساختمان ها متمايز مي کند. به همين دليل انتخاب پنجره اي که با زيبايي نماي ساختمان شما هماهنگ باشد اولين چيزي است که بايد مشخص شود. براي مثال در سبک طراحي مدرن و امروزي از پنجره هاي شيشه اي تمام قد (کف تا سقف) استفاده مي شود و براي ايجاد فضاي خصوصي نيز با پرده ها و پارچه هاي مخصوص پوشانده مي شوند. همچنين در سبک کلاسيک نيز بيشتر از پنجره هايي استفاده مي شود که شکلي منحني (دايروي و بيضوي) و سلطنتي با نقش هاي بعضا پيچده دارند استفاده مي شود.
پنجره ماندگار

...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 15:06