قيمت تعويض پنجره دوجداره UPVC

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  قيمت تعويض پنجره دوجداره UPVC


  براي اطلاع از قيمت تعويض درب و پنجره دوجداره  UPVC تنها کافيست با ما تماس بگيريد تا با حضور در محل سکونت يا اداره شما و مشاوره رايگان اطلاعات لازم را به شما مشتريان گرامي بدهيم.امتياز مهمي که اين شرکت نسبت به رقباي خود در طي ساليان دراز کسب کرده، بي شک در تضمين تعويض درب و پنجره اهني و الومينيومي بدون تخريب و حتي کوچکترين خرابي است. در روند انجام کار اگر ساختمان در حال نوسازي و تعمير باشد پيشنهاد ويژه ما استفاده از خدمات تعويض درب و پنجره اهني و الومينيومي با  پنجره هاي دوجداره  UPVC است وبهتر است که فريم آهني قديمي از داخل ديوار خارج شده و پنجره استاندارد ساختماني نصب گردد تا از فوايد بي نظير درب و پنجره دوجداره برخوردار شده و از زندگي ماشيني دوري کنيد.


  يکي مهم ترين و اصلي ترين مزاياي درب و پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي، امکان نصب آنها بر روي ساختمان هايي است که از درب و پنجره هاي تک جداره قديمي، آهني, آلومينيومي و يا چوبي برخوردار هستند. امروزه تعويض درب و پنجره قديمي به يکي از معضل ترين کابوس هاي خانواده ها تبديل شده ،دليل آن هم واضح است. بخاطر تصور اشتباه از عواملي چون تخريب ديوارهاي منازل، بنايي، گچ بري، آهنگري و جوشکاري, رنگ اميزي و هزينه هاي سرسام آور تعويض درب و پنجره است که آن ها را قانع ميکند از همان درب و پنجره هاي قديمي با کمترين کيفيت و کارايي مطلوب استفاده کنند که مضرات بي شماري دارد و مهمترين آن افزايش هدر رفت انرژي و در پيرو آن افزايش هزينه اقتصادي مي باشد. اما راه حل اين موضوع در دستان ماست و آن هم تعويض بدون حتي کوچکترين تخريب و بنايي است.


  اما اگر منزل شما نياز به تعمير ندارد و انجام بنايي از وقت و حوصله شما دور است، پيشنهاد ما انجام کار تعويض بدون خرابي و بنايي است تا هزينه اضافي براي خانواده ها به بار نياورد. براي تعويض درب و پنجره اهني و الومينيومي تنها کافي است فريم هاي درب و پنجره هاي قديمي در چارچوب خود باقي بماند و تمام اجزاي داخلي ان ها جدا شود تا درب و پنجره يو پي وي سي بنا بر سليقه شما و مشاوره کارشناسان شرکت پنجره ماندگار براي پوشاندن فريم قبلي ساخته شده و به وسيله تعميرکاران متخصص ما تعويض درب و پنجره قديمي با درب و پنجره دوجداره بدون تخريب به بهترين نحو صورت گيرد.


  تعويض پنجره


  به طور کلي استفاده از پروفيل هاي بازسازي در پنجره هاي آهني و قديمي نياز به تخريب نداشته و به راحتي روي فرم پنجره آهني و يا الومينيومي سوار شده و نماي پنجره را تحت پوشش قرار مي دهد و هم چنين درب و پنجره دوجداره يو پي وي سي به راحتي عايق شده و در زمان کوتاه و سهولت عمليات نصب انجام مي شود. در بيشتر موارد در تعويض پنجره قديمي از پروفيل با لبه ال شکل استفاده ميشود که خود علاوه بر عايق بودن بيشتر ، فريم پنجره قبلي (قديمي) را نيز تحت پوشش قرار ميدهد و باعث زيبايي و عدم ديده شدن پنجره هاي قبلي ميشود.


  مزاياي تعويض درب و پنجره قديمي


  جلوگيري از هدر رفت گرما و سرما


  زيبايي و تنوع در رنگ


  عايق صوتي


  کاهش هزينه هاي اقتصادي و انرژي


   


   


   


   

  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396 ساعت: 20:29
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها