قيمت پنجره دوجداره upvc طرح چوب | بلاگ

قيمت پنجره دوجداره upvc طرح چوب

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

قيمت پنجره يو پي وي سي  طرح چوب


امروزه مي توانيم براي داشتن پنجره ي زيباتر و متناسب با طراحي داخلي و خارجي بناي خود، امکان لمينت انواع طرح چوب، از داخل، خارج و يا هر دو طرف پروفيل هاي مصرفي اين مجموعه فراهم گرديده است. در خيلي از موارد به جهت هارموني نوع و رنگ متريال مصرفي با نماي ساختمان و يا دکوراسيون داخلي بايد از پنجره هايي با رنگهاي مختلف استفاده کرد و چه زيباست که علاوه بر استفاده از مزاياي پنجره هاي يو پي وي سي بتوان انتخاب رنگ نيز داشت . اين شرکت هر آن چيزي را که شما از درب ها و پنجره هاي خود انتظار داريد، برايتان فراهم مي نمايد. اين شرکت يک فروشنده و پيشرو در صنعت توليد انواع درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دوجداره ساده و لمينيت شده مي باشد.


نمايي با طرح چوب براي درب ها و پنجره هاي دوجداره بسيار زيبا و چشم گير مي باشد و به زيبايي بنا و محيط زندگي شما بسيار کمک مي نمايد. اما تهيه درب ها و پنجره هاي چوبي و يا رنگي بسيار گران و توليد آنها بسيار دردسر ساز است. لمينت کردن درب ها و پنجره ها راه حلي کارآمد براي حل اين مشکل است. درب ها و پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي را مي توان به صورت دورو لمينيت و يا يکرو لمينيت تهيه نمود. درب و پنجره دورو لمينت هم از داخل و هم از بيرون رنگ مي شود. ولي درب ها و پنجره هاي يکرو لمينت بنا به خواست مشتري و يا طراحي بيروني يا داخلي بناي ساختماني از يک طرف لمينيت مي گردد. در صورتي که درب و پنجره يو پي وي سي ما از بيرون رنگ شود به آن بيرون لمينيت و در صورتي که نماي داخلي درب و پنجره دوجداره ما رنگ شده باشد به آن داخل لمينيت مي گويند.


رنگهاي پنجره دورو لمينيت


پنجره دوجداره دورو لمينيت در اين بين بسيار پرطرفدار است و بسياري از سازندگان و معماران ساختماني براي جلوه بخشيدن به نماي بيروني ساختمان و همچنين نماي داخلي آن، از درب ها و پنجره هاي يو پي وي سي دوجداره دورو لمينت استفاده مي نمايند. کيفيت مرغوب روکش و چسب و همچنين تجهيزات روکش زني در توليد درب و پنجره دورو لمينيت اهميت فراواني داشته و شرکت پنجره ماندگار امکانات لازم را جهت توليد و عرضه پروفيل هاي لمينت شده طبق سفارش مشتري در اختيار دارد.


در راستاي ارج نهادن به سلايق مشتريان درب و پنجره يو پي وي سي ، اين محصول در رنگ هاي متنوعي توليد مي شود. با اينکه رنگ اصلي و پايه پروفيل هاي درب و پنجره دوجداره، سفيد رنگ مي باشد اما رنگ هاي ديگر اين محصول براي پيمانکاران، معماران و مشترياني که قصد تعويض پنجره هاي قديمي با پنجره دوجداره را دارند بسيار قابل توجه مي باشد. درهمين خصوص شرکت هاي توليد کننده پروفيل پنجره يو پي وي سي مانند پنجره وين تک و پنجره ويستابست، گزينه هاي بيشتري در زمينه رنگ پنجره دوجداره در اختيار مشتريان خود قرار مي دهند.


 


 

...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1396 ساعت: 19:56