قيمت پنجره يو پي وي سي ويستابست کرج

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  قيمت پنجره ويستابست کرج


  تمامي محاسبات از قبيل قيمت ساخت پنجره يو پي وي سي، ليست برش پروفيل ، ليست برش شيشه ، ليست يراق آلات و … با نرم افزار مخصوص صنعت  UPVC و توسط كامپيوتر به طور كاملاً دقيق انجام مي شود.قيمت پيشنهادي ما براي هر پروژه شامل درب و پنجره هاي يو پي وي سي، شيشه ( تك جداره يا دو جداره ) ، يراق آلات مربوطه و نصب در محل مي باشد. فريم قبلي و حمل درب و پنجره ها و شيشه تا محل پروژه بر عهده مشتري است.در پروژه هاي بازسازي بعد از برآورد هزينه كل كار ، هزينه هاي جانبي همچون هزينه فرزكاري ، جوشكاري و تعويض پنجره ها بعد از بازديد از كار محاسبه ميگردد.


  پنجره UPVC ويستابست کرج


  شرکت پنجره ماندگار يکي از 4 نماينده شرکت ويستابست در استان البرز مي باشد. تلفيق، دانش فني، استفاده از استاندارد هاي اروپا در ساخت و تعليم تيم تخصصي بازسازي قابل اعتماد و با اخلاق، اين شرکت را کاملاً بي رقيب در امر بازسازي پنجره هاي منازل قديمي کرده است.تعويض پنجره هاي قديمي در شرکت پنجره ماندگار با تجهيزات مدرن، امروزي و با استفاده از کاترهايي انجام مي شود که کوچکترين صدمه اي به محل چهار چوب پنجره وارد نمي نمايد و کمترين آلودگي را نيز داراست . در پروسه تعويض پنجره هاي قديمي و جايگزيني پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي اندازه گيري دقيق فريمها نيز بسيار اهميت دارد. دقت در اندازه گيري ، برداشت پنجره هاي قديمي با تجهيزات لازم ،توليد مکانيزه و دقيق پنجره هاي جديد مي تواند کيفيت تعويض پنجره هاي قديمي بدون تخريب را تضمين نمايد.


  کليه پروفيل هاي مصرفي اين شرکت با پروفيل تقويتي آهني گالوانيزه استاندارد از داخل تقويت شده اند که نه تنها باعث از بين بردن نقاط ضعف upvc مانند تاب برداشتن و تغيير شکل در برابر بادهاي شديد مستمر، افتادن لنگه درب و پنجره ها بعد از مدتي کوتاه و از بين رفتن آب بندي پنجره ها مي شود بلکه به دليل رعايت طول مناسب، ابعاد مناسب پروفيل داخلي و ضخامت مناسب باعث شرايط احراز ضمانت پروفيل مي شود.


  پنجره ويستابست


  ضخامت پروفيل هاي گالوانيزه مورد استفاده در پنجره ماندگار 1/5، 2، 2/5 و 3 ميليمتر است که بسته به شرايط مورد مصرف پنجره و ضوابط استاندارد به مشتري پيشنهاد مي شود. پروفيل ويستابست علاوه بر خصوصيات فوق داراي استاندارد RAL المان نيز مي باشد که آنرا از کليه پروفيل هاي وارداتي از ترکيه جدا نموده و تبديل به بهترين و مطمئن ترين پروفيل جايگزين براي پروفيل هاي آلماني مي کند.


  شيشه هاي دوجداره با گاز آرگون پر شده است.


  ساخته شده با رعايت استاندارد اروپايي . پاکسازي محل در پايان روز و جمع آوري نخاله ها بدون کوچکترين دخالت مشتري و بدون هيچگونه درد سر در پروژه هاي بازسازي توانايي ساخت بيش از80 پنجره در روز با کيفيت عالي امکان بازديد از کارخانه در حين توليد و قبل از عقد قرارداد يراق آلات اصلي اين شرکت انواع آلماني شامل GU ، Siegenia و Roto مي باشند.


  دستگيره يراق آلات کرج


  انواع يراق مختلف به درخواست مشتري موجود مي باشد داراي 15 سال خدمات پس از فروش همکاران ما در دفتر پنجره ماندگار منتظر شما هستند تا قيمت تمام شده براي ساخت، نصب و تعويض در و پنجره هاي شما را در کمتر از نيم ساعت با تمام جزئيات در اختيار شما قرار دهند. فقط نقشه پنجره ها را در دست داشته باشيد. در عين حال ميتوانيد نقشه مورد نظرتان را در قسمت مربوطه در وب سايت شرکت ارسال نماييد.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1396 ساعت: 19:56
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها