قيمت پروفيل وکا پنجره دوجداره

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  قيمت پروفيل وکا پنجره دوجداره


  شرکت پنجره ماندگار نماينده کمپاني پروفيل وکا VEKA در ايران مي باشد. شما مي توانيد براي استعلام قيمت پروفيل وکا با ما تماس بگيريد. وکا از بزرگترين توليد کنندگان پروفيل هاي يو پي وي سي است که در ساخت درب ها و پنجره ها استفاده مي شود. اين شرکت آلماني به عنوان يک عضو از USGBC و انجمن ساختمان سبز US، تمايل دارد درب ها و پنجره هاي تجاري با سبک هاي معماري بسيار گسترده توليد کند، در حالي که مصرف انرژي را به حداقل مي رساند. سيستم تجاري وکا  محيط سالم تري را در ساختمان هاي تجاري فراهم مي کند.


  پروفيل وکا


  پروفيل وکا


  ويژگيهاي پروفيل وکا آلمان


  سيستمهاي پروفيل وکا داراي امکانات استفاده متعدد و متفاوت بوده وداراي سابقه درخشاني در مقاومت و ماندگاري درشرايط نامساعد آب و هوايي مي باشد .


  درب و پنجره هاي ساخته شده با پروفيلهاي وکا بسيار مناسب و متناسب استفاده در برجها و ويلاها در بازاري همچون بازار ايران، مخصوص درمناطق سردتر شمالي ، به همين ترتيب مناطق گرم و مرطوب ساحلي است.


  صحت اين موضوع به دلايل زير مي باشد :


  * عايق پيشرفته دربرابر گرما و سرما که به همين دليل کاهش چشمگيرمصرف انرژي را به دنبال دارد.


  * عايق بي نقص و کامل دربرابر صدا با استفاده از شيشه گذاري دوجداره باکيفيت


  * عايق کامل جريان هوا وسد کننده گردو غبار، باران، طوفان شن ، برف و غيره


  * طراحي شده براي ساختمانهاي رو به دريا ، مرتفع و برجها در کلاس تحمل و فشار C ، ساختمانهاي با ارتفاع 20 تا 100 متر مواجه با وزش شديد و فشار باد.


  امکانات متعدد کارکرد پنجرها و درها :


  پروفيل وکا توسط بيشتر موسسه هاي تست و گواهي نامه دهنده اروپا ، امريکاي شمالي ، آفريقا و خاور دور مورد ارزيابي و تاييد قرارگرفته است و هم اکنون نيز جهت دريافت گواهي نامه موسسه تحقيقات مسکن و ساختمان براي سيستم VEKA SOFTLINE 58 mm اقدام گرديده است.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1396 ساعت: 19:56
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها