قيمت پنجره ضدسرقت سکوريت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  درب و پنجره هاي دوجداره upvc  به عنوان يکي از مهمترين نقاط ساختمان مي باشند که مي توانند محل دسترسي سارقان ودزدان به داخل ساختمان ، ويلا ، محل کار و يا مغازه شما باشند و نقش بسيار زيادي را در اين زمينه ايفا ميکند شما مي توانيد با استفاده از شيشه ضدسرقت سکوريت از دسترسي آنها جلوگيري کنيد که البته قيمت پنجره ضدسرقت سکوريت نسبت به پنجره هاي معمولي دوجداره يو پي وي سي کمي گرانتر است.


  درب و پنجره دوجداره ضدسرقت يو پي وي سي داراي چهار بخش اصلي و مهم مي باشد که در بحث ضد سرقت بودن نقش اصلي را ايفا مي کنند :


  1- پروفيل درب و پنجره دوجداره upvc يو پي وي سي ضد سرقت


  2- شيشه دوجداره ضد سرقت


  3- يراق الات ضد سرقت


  4- دستگيره ضد سرقت


   تعريف شيشه سکوريت :


  در اين حالت، شيشه را مجددا تا حدود 700 درجه سانتي‌گراد حرارت داده و بعد بطور ناگهاني و تحت شرايط خاص و کنترل شده‌اي سرد مي‌شود. اين عمل باعث افزايش مقاومت شيشه (حدود 3 الي 5 برابر) در مقابل ضربه و نيز شوکهاي حرارتي مي‌گردد. اين شيشه‌ها در صورت شکستن ، به ذرات ريز و مکعب شکل تقسيم مي‌شوند که آسيب رسان نيستند. از اين نوع شيشه در ويترين فروشگاهها ، درهاي شيشه‌اي و پنجره‌هاي جانبي اتومبيلها استفاده مي‌گردد.


  1– هريک از جداره هاي شيشه در شيشه ضدسرقت سکوريت مي تواند معمولي ، سکوريت ، نيمه سکوريت ، پوشش دار ، لمينت و يا اسپندرال و با ضخامت هاي متفاوت باشد.


  2 – سکوريت شيشه توسط يک پروفيل آلومينيومي حاوي مواد رطوبت گير از همديگر جدا مي شوند. اين مجموعه به وسيله دو نوع چسب مخصوص به يکديگر متصل شده و آب بندي مي شود.


  3– چسب اوليه


  4 – چسب ثانويه


  شيشه دوجداره صنعتي


  ويژگي هاي شيشه سکوريت:


  به علت وجود لايه هوا يا گاز و با استفاده از شيشه Low-E و يا پوشش دار هر سه روش انتقال حرارت يعني رسانش ، جابجائي و تابش در شيشه هاي سکوريت قابل کنترل است. بدين ترتيب ميتوان ميزان مصرف انرژي جهت سرد کردن يا گرم کردن فضاي داخل را کاهش داد. در صورت استفاده از شيشه هاي ضدسرقت پوشش دار و يا لمينيت ميزان ورود نور و اشعه UV کاملاً قابل کنترل است. ميزان ايزولاسيون صوتي در شيشه هاي سکوريت به علت وجود گاز مناسب قابل کنترل است. براي کسب نتيجه بهتر ميتوان از شيشه لمينيت در هر يک از جداره هاي شيشه استفاده نمود. در صورت استفاده از شيشه سکوريت و يا لمينيت دوجداره ها ، اين شيشه مقاومت خوبي در برابر سرقت و زلزله از خود نشان ميدهد.


  علت وجود گاز بين دو لايه شيشه دماي سطح داخلي شيشه با دماي اتاق يکسان مي ماند بنابراين شيشه در زمستان عرق نميکند. مقاومت شيشه سکوريت در اثر حرارت افزايش يافته است از اين رو شيشه سکوريت در برابر ضربه و بارهاي مکانيکي و استرسهاي حرارتي در مقايسه با شيشه معمولي با همان ضخامت و مشخصات 4 تا 5 برابر قوي تر است اما اين مشخصه در شيشه نيمه سکوريت به 2 برابر کاهش مي يابد. شيشه سکوريت در هنگام شکست به قطعات ريز و غيربرنده اي خرد ميشود.


  الگوي شکست شيشه نيمه سکوريت مانند شيشه معمولي است.


  موارد کاربرد:


  انواع پنجره


  دربهاي ورودي ثابت و متحرک


  درب پاسيو


  پارتيشن


  ويترين و پيشخوان فروشگاهها


   


  نرده هاي شيشه اي

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 ساعت: 5:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها