محاسبه قيمت پنجره دوجداره | بلاگ

محاسبه قيمت پنجره دوجداره

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

درب و پنجره دوجداره UPVC از اجزاء زير تشکيل مي گردد که در محاسبه قيمت آن موثر مي باشد:

* پروفيل UPVC که شامل پروفيل چارچوب پنجره(Frame) , پروفيل وسط(Mullion) , پروفيل لنگه (بازشو) پنجره يا درب (Sash)و همچنين پروفيل هاي کمکي که بسته به شرايط خاص محل نصب درب يا پنجره. معمولا پروفيل مصرفي بر اساس متر طول محاسبه و در قيمت نهايي لحاظ مي گردد.

* گالوانيزه مصرفي در داخل پروفيل و همچنين زهوار و لاستيک هاي آب بندي شيشه و لنگه هاي بازشو معمولا بر روي قيمت متر طول پروفيل محاسبه مي گردد.

* شيشه مصرفي که بر حسب متر مربع محاسبه مي گردد. شيشه مي تواند با ضخامت هاي مختلف و همچنين تک جداره يا دو جداره , ساده , مات , رفلکس , رنگي , سکوريت , نشکن و … باشد.

* يراق آلات مصرفي در ساخت درب و پنجره دو جداره که شامل لولا , قفل , دستگيره , اسپانيولت و … که معمولا بصورت تعدادي در محاسبه قيمت وارد مي شود.

* سيليکون و ماستيک مصرفي براي درز بندي و آب بندي درب و پنجره دوجداره در هنگام نصب (براي جلوگيري از ورود گردو غبار)

* علاوه بر موارد فوق هزينه نصب درب و پنجره دو جداره که معمولا 10 الي 25 درصد قيمت موارد فوق مي باشد که بسته به شرايط و محل نصب تغيير مي کند.

نرم افزار هاي محاسباتي مختلفي جهت طراحي و محاسبه قيمت درب و پنجره دوجداره موجود مي باشد که کار محاسبات را آسان نموده , احتمال اشتباه محاسباتي را به حداقل مي رساند و با ارائه نقشه و يا طول و عرض پنجره قيمت پنجره ها به طور کاملا دقيق قابل محاسبه است.

جهت مشاوره رايگان و دريافت قيمت درب و پنجره دوجداره، برآورد هزينه درب و پنجره دوجداره، تعرفه درب و پنجره دوجدارهupvc با ما تماس بگيريد تا با توجه به نياز شما در حداقل زمان, نقشه پيشنهادي کار و قيمت متناسب با آن به صورت کاملا رقابتي ارائه شود. در صورت لزوم کارشناسان گروه صنعتي ماندگار مي توانند از محل پروژه شما بازديد کرده و به صورت رايگان قيمت پيشنهادي را ارائه کنند.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره,...
نویسنده : بازدید : 24 تاريخ : شنبه 8 آبان 1395 ساعت: 21:00