قيمت پنجره دوجداره کشويي

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  نوع ديگر از پنجره هاي دوجداره upvc ، پنجره دوجداره کشويي است که بصورت ريلي بازو بسته مي شود وهمين امر باعث شده هيچ فضايي را در خانه اشغال نکند. پنجره دوجداره کشويي در کشور ما طرفداران زيادي دارد. پنجره دوجداره کشويي خود به دو نوع، پنجره دو جداره کشويي تک ريل و جفت ريل تقسيم بندي مي شود. در مواردي که عايق بودن در برابر نفوذ آلودگي هوا، صدا و انتقال دما اهميت ويژه اي دارد، پنجره تک حالته و دو حالته بيشتر توصيه ميشود.واقعيت اين است که پنجره دوجداره upvc کشويي با اينکه نسبت به ديگر انواع پنجرهاي کشويي از جمله آلومينيومي و چوبي قويتر است و آبندي و هوابندي بهتري نسبت به اينگونه پنجره هاي دوجداره کشويي دارد اما نسبت به پنجره upvc دوجداره لولايي داراي آبندي و هوابندي ضعيفتري است. ( که البته اين مسئله ذات پنجره هاي کشويي است) در واقع عمليات فيتينگ ايجاد شده در پنجره دوجداره upvc لولايي قويتر و بهتر از پنجرهدوجداره upvc کشويي صورت مي گيرد.


  کشويي


  اما به هر حال به خاطر وجود سلايق و همچنين کاربري پنجره دوجداره upvc کشويي اين نوع پنجره مورد استقبال افراد مي باشد. در اينجا به چند نکته فني اشاره مي کنيم تا در هنگام خريد پنجره دوجداره کشويي بتوانيد بهترين نوع با مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره کشويي را انتخاب کنيد تا هم عمر مفيدتري داشته باشند و هم عمليات فيتينگ ( آبندي و هوابندي ) در آن به بهترين نحو صورت پذيرد:


  1- پروفيل پنجره دوجداره upvc کشويي


  پروفيل پنجره دوجداره upvc به عنوان اصلي ترين و نگهدارنده کليه ملزومات يک پنجره دوجداره upvc بسيار حائز اهميت است. در هنگام خريد حتما به استانداردهاي پروفيل و گواهينامه هاي معتبر آن توجه کنيد زيرا پروفيل پنجره دوجداره upvc نامرغوب کشويي داراي لرزش زياد ( مخصوصا در ابعاد بزرگ) مي باشد که متاسفانه در بازار فعلي پروفيلهاي پنجره upvc کشويي اکونومي زيادي وجود دارند که به علت ارزاني زياد مورد استفاده قرار مي گيرند که طبيعتا در آينده مي تواند مشکلات بسيار زيادي را به وجود بياورد.


  2- يراق پنجره دوجداره upvc کشويي


  در پنجره دوجداره upvc کشويي تمام وزن شيشه و لنگه بازشو پنجره بر روي غلطکهايي است. که در زير بازشو قرار دارند و در هنگام جابجايي و اعمال نيروي فيزيکي شما بر روي دستگيره لنگه بازشو به حرکت در مي آيد.  متاسفانه به علت اينکه اين غلطکها در در معرض ديد نيستند عموما از يراق آلاتي با غلطکهاي پلاستيکي بسيار ضعيف استفاده مي شود که اصلا در حرکت لنگه بازشو، روان بودن احساس نمي شود و همچنين به علت وزن و فشار لنگه پنجره و شيشه دوجداره بر روي غلطکها بعد از مدتي شاهد شکستگي غلطکها خواهيد بود و اينجاست که عمليات آبندي و هوابندي نيز به درستي صورت نخواهد پذيرفت. پيشنهاد ما به شما يراق پنجره دوجدارهکشويي upvc استاندارد و معتبر با غلطکهاي سراميکي است که واقعا بهترين عملکرد چه از نظر روان بودن را دارند و همچنين توان تحمل وزن در آنها نسبت به غلطکهاي پلاستيکي بسيار بيشتر است و عمر مفيد آنها هميشگي است.


   


   


   

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 ساعت: 5:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123