قيمت انواع پنجره دوجداره آلماني

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  در کشورمان علاوه بر تنوع محصولات ايراني کالاهاي وارداتي زيادي از کشورهاي مختلف وجود دارد که در صنعت درب و پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي مي توان کشورهاي ترکيه و آلمان را نام برد که داراي طرفداران زيادي هستند.


  انواع درب و پنجره دوجداره آلماني


  1- درب و پنجره دوجداره آلوپلاست (ALU PLAST)


  پنجره هاي دوجداره UPVC آلماني آلوپلاست  دارنده گواهينامه رال آلمان در سطح کشور آمادگي خود را براي فروش و نصب انواع درب و پنجره دوجداره يو پي وي سي دوجداره اعلام مي کند.


  شرکت درب و پنجره دوجداره آلوپلاست آلمان هم اکنون همگام با توسعه کمي و کيفي پروفيل هاي توليدي خود و همراه با تقاضاي روز افزون صنعت ساختمان و توجه ويژه به کاهش مصرف انرژي در ساختمان ها، پروژه طرح توسعه خود را به منظور افزايش ظرفيت توليد و پاسخ گويي هر چه تمام تر به نياز روز افزون مشتريان در دست اقدام دارد که طي آن سالانه ظرفيت توليد 4برابر خواهد شد.پروفيل هاي لمينيت آلوپلاست داري رنگ ها و طرح هاي متنوع براي استفاده در ساختمان هاي نوساز و يا تعويض پنجره هاي قديمي است. 


  طرح هاي پنجره دوجداره آلماني


  درب و پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي آلوپلاست آلمان در سه طرح مختلف توليد مي شوند تا مصرف کننده تنوع انتخاب بيشتري داشته باشد.


  طرح کلاسيک


  طرح قوس دار


  دکوراتيو


  2- درب و پنجره دوجداره وکا (VEKA)


  پروفيل آلماني وکا (veka) اولين شرکت توليد کننده معتبر يو پي وي سي در دنيا است که در حال حاظر محصولات متنوع خود را به سراسر دنيا ارسال مي کند. شرکت VEKA.AG بر روي پروفيل هاي سفيد به کار رفته در درب و پنجره هاي upvc ،از لايه نازکي از ورق استفاده کرده که در برابر اشعه uv مقاوم مي باشد. و در همين راستا پروفيل هاي پنجره دوجداره خود را به مدت 10 سال از لحاظ ثبات رنگي تضمين مي نمايد.


  از مزاياي پروفيل پنجره دوجداره وکا حفظ ويژگي هاي فيزيکي يکنواخت مطابق با حد تغييرات مجاز قابل قبول در ساختمان مي باشد. مقاومت پروفيل آلماني وکا در برابر شرايط جوي مطابق با استاندارد RAL-GZ 716/10 مي باشد. شرکت آلماني VEKA.AG محصولات خود را به پنج قاره ارسال مي نمايد و در سراسر دنيا فعاليت گسترده اي را دارا است. مرکز اصلي وکا در ( سندن هورست ) به صورت مستقيم به 500 کشور دنيا محصول صادر مي کند علاوه بر اين 17 واحد توليدي وکا در نقاط مختلف دنيا پروفيل هاي مخصوص بازار هاي آن منطقه از دنيا را توليد مي کند.


  نکته قابل توجه در سيستم پروفيل هاي وکا آگاهي از معماري و فرهنگ کشورهاي مختلف است و پروفيل هاي خود را با نيازهاي ملي هر کشور عرضه مي کنند به عنوان مثال سيستم (دن لاين) براي دماهاي بسيار پايين کشور دانمارک توليد شده است. ( تاپ لاين ان ال) ويژه کشور هلند و ترکيه نيز سيستم ( سافت لاين ) و( يورولاين ) مخصوص خاور ميانه طراحي شده است و براي آب و هواي متفاوت هر منطقه از پروفيل مناسب با آن منطقه استفاده مي شود.


  رنگ بندي پنجره دوجداره وکا


  شرکت آلماني وکا دنيايي از رنگ هاي متفاوت را در اختيار شما مي گذارد تا بتوانيد در منزل يا محيط کار هر طرح و رنگي که مورد پسند شما واقع شود را بدون محدوديت انتخاب کنيد. طيف رنگي پنجره هاي وکا بسيار کامل مي باشد و تمامي رنگ هاي طبيعي و طرح چوب را شامل مي شود. پروفيل لمينيت شده وکا به دو صورت مات و براق قابل سفارش هستند.


   

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 ساعت: 5:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها