قيمت دستگيره پنجره دوجداره | بلاگ

قيمت دستگيره پنجره دوجداره

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

قیمت دستگیره پنجره دوجداره به جنس و کیفیت اجزای تشکیل دهنده آن بستگی دارد. دستگیره های پنجره دوجداره  نیز دارای طول عمر زیادی هستند و اگر از جنس مرغوب برای تولید استفاده شده باشد برای سالیان متوالی به درستی کار می کنند ، اما در صورت بروز هر گونه ایراد می توان آن ها را تعویض کرد و جای هیچ نگرانی نیست.

یراق الات

اسپانیولت:: مهمترین قطعه از یراق آلات دستگیره پنجره دوجداره همان اسپانیولت است و عدم استفاده از آلیاژ مناسب و استاندارد در ساخت آن موجب از کار افتادن چرخ دنده ها و افزایش فشار بر روی دستگیره پنجره دوجداره ها و همینطور باعث عدم حرکت فنر اسپانیولت و در نتیجه باعث از کار افتادن یراق پنجره دوجداره میگردد. در بازار دو نوع اسپانیولت موجود است که یکی آلمانی و دیگری ترک است که نوع آلمانی آن به دلیل دو زبانه بودن و شکل قارچی غلطک ها از امنیت بیشتری نسبت به نوع ترک آن برخوردار می باشد.

زبانه:: طراحی زبانه در هر دو مدل کوتاه و بلند باید طوری باشد که در موقع باز و بسته شدن پنجره دوجداره زبانه در جای خود قرار گیرد و از فشار به روی لولاها و یراق و دستگیره پنجره دوجداره جلوگیری کند. 

سیلندر:: بهترین نوع سیلندر از جنس برنج همراه با روکش آلومینیوم تهیه می گردد. نوع سیلندر مصرفی بستگی به سایز و آکس و نوع پروفیل پنجره دارد. باید توجه کرد که برای امنیت بیشتر در هنگام خارج کردن کلید از سیلندر قسمت اهرم مرکزی سیلندر باید از مرکز خارج گردد که در هنگام سرقت و در موقعی که دستگیره پنجره دوجداره قفل است سیلندر خارج نشود.

لولای 100 میلیمتری :: که باید تحمل وزن پنجره دوجداره یو پی وی سی را داشته باشد و حداقل باید 110 گرم وزن داشته باشد که دچار شکست نشود.

یراق یو پی وی سی

در انتخاب یک دستگیره پنجره دوجداره خوب ( عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت دستگیره پنجره دوجداره ) برای پنجره باید به نکات زیر توجه نمود:

1- نکته مهمی که باید به آن توجه کرد بلند بودن اهرم دستگیره پنجره دوجداره پنجره دوجداره یو پی وی سی است که باعث وارد آمدن فشار کمتر به دستگیره پنجره دوجداره و اسپانیولت شده و باز و بسته کردن پنجره را آسان می کند. استفاده از دستگیره پنجره دوجداره با اهرم توپر موجب کارکرد بهتر آن می گردد.

2- صفحه اصلی دستگیره پنجره دوجداره که اگر دارای ضخامت غیر استاندارد و از جنس نا مرغوب باشد باعث شکست دستگیره پنجره دوجداره و یراق می گردد.

3- نقطه اتصال اهرم دستگیره پنجره دوجداره به صفحه اصلی که توسط ماشین آلات انجام میگردد که باعث حرکت بهتر دستگیره پنجره دوجداره می شود.

4- شفت چهار پهلوی دستگیره پنجره دوجداره که اگر از آلیاژ مرغوب ساخته نشده باشد در هنگام فشار زیاد باعث هرز شدن دستگیره پنجره دوجداره میگردد.

5- فنر پنجره که باید از جنس مرغوب باشد تا در 90 درجه عملکرد اهرم تغییر نکند.

6- زهوارهای جای پیچ دستگیره پنجره دوجداره دوجداره که باید از مقاومت کافی بر خوردار باشد که دچار شکستگی نشود و برای پنهان ماندن جای پیچ پس از نصب باید روکش پلاستیکی مخصوصی روی آن قرار داد.


...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 13 تير 1396 ساعت: 5:56