قيمت پنجره دوجداره با يراق روتو | بلاگ

قيمت پنجره دوجداره با يراق روتو

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

قيمت درب و پنجره دوجداره بو پي وي سي بستگي زيادي به نوع و جنس يراق آلات مصرف شده در آن دارد. اگر يراق آلات مصرفي در درب و پنجره يو پي وي سي دوجداره مرغوب باشد به همان نسبت قيمت آن نيز افزايش مي يابد.يکي از برند هاي معروف و شناخته شده در يراق آلات روتو است که يراق آلاتي آلاماني و مرغوب هستند.تاثير يراق در پنجره دو جداره يو پي وي سي:

يکي از مهمترين و اساسي ترين خواص اينگونه پنجره ها ، بحث عايق بودن آن مي باشد که باعث جلوگيري از دود و گرد وغبار و سر و صداي بيرون داخل واحد مي گردد.
با توجه به مسائل گفته شده بايد براي پنجره دوجداره يو پي وي سي يراق آلات خوب پيدا کنيم.

خصوصيات يراق خوب براي پنجره دوجداره يو پي وي سي به شرح زير است:

1-تحمل و مهار وزن لنگه بازشو و شيشه و ساير ملزومات:
از آنجايي که پنجره با درخواست مهندسان، معماران و مشتريان در ابعاد و اندازه هاي گوناگون ساخته ميشود، قطعاً اندازه بازشو ها در پنجره ها يکسان نيستند و به همين علت وزن هر لنگه بازشو با توجه به مصرف و نوع پروفيل و شيشه دوجداره آن متفاوت است. به همين علت مي بايست يراق مناسبي براي هر پنجره انتخاب شود که بتواند وزن وارده را تحمل کند و در مدت زمان باعث افت لنگه پنجره دوجداره نشود. اين مسئله ميتواند سبب خارج شدن لنگه از رگلاژ گردد که باعث بوجود آمدن مشکلات فراوان در باز و بسته کردن پنجره دوجداره يو پي وي سي مي گردد.

متأسفانه امروزه به شدت اين مسئـله ديده مي شود که براي پايين آوردن قيمت يک پنجره از يراق هاي نامناسب استفاده مي شود و اين در حالي است که در پنجره دوجداره يو پي وي سي با تغيير ارتفاع و عرض بازشو مکانيزم يراق نيز به خاطر تحمل وزن تغيير مي کند، اما عمدتاً به خاطر پايين نگه داشتن قيمت پنجره به اين مسئله توجه زيادي نمي شود.
2–آبندي کامل پنجره :
در زندگي صنعتي و شهري امروزه يکي از مهمترين مسائل جلوگيري از گرد و غبار و هواي آلوده به داخل واحدهاي ساختماني است که بسيار مورد توجه است.
اگر يراق توليد شده براساس استاندارد هاي موجود نباشد عمليات فيتينگ ميان لاستيک آبندي و پروفيل به درستي صورت نمي پذيرد و در نتيجه پنجره توليد شده انتظارات اين بحث را به درستي برآورده نمي سازد.
لازم به ذکر است که يادآور شويم در بحث آبندي همانند بحث قبلي اگر از يراق مناسب با توجه به اندازه لنگه استفاده نشود، بحث آبندي پنجره به درستي صورت نمي پذيرد.

3-ايمني و ضدسرقت بودن پنجره دوجداره يو پي وي سي:
بحث ايمني و ضدسرقت بودن در تمام انتخابات انسان نقش به سزايي دارد. همانطور که شما در خريد ماشين ، منزل و… به اين مسئله توجه خاصي داريد. يراق مورد استفاده در پنجره دوجداره يو پي وي سي بايد به گونه اي طراحي شود که ورود افراد از بيرون به داخل را غيرممکن سازد که اين امر به وسيله طراحي و هندسه هاي خاص در مکانيزم يراق پنجره صرت مي پذيرد. براي مثال وجود پليت ها و قفلهاي قارچي باعث درگيري قفلها در يکديگر شده و هيچ شخصي حتي با ديلم و وسايل ديگر از بيرون قادر به باز کردن پنجره نمي باشد.

4–مقاومت يراق در برابر هرگونه آب و هوا و خوردگي:
با توجه به متنوع بودن آب و هواي منطقه کشور ما و همچنين وجود سرما و گرما، رطوبت و بارندگي مي بايست يراق انتخابي در برابر مسائل ياد شده مقاوم باشد تا باعث خوردگي يراق و يا درگيري بين قطعات يراق در پنجره دوجداره يو پي وي سي در مدت زمان نگردد.
5-روان بودن و کاربري آسان:
قاعدتاً مي بايست يراق پنجره به گونه اي عمل کند که باز و بسته شدن پنجره به نرمي و َآساني با کمترين فشار فيزيکي ممکن به دستگيره صورت پذيرد تا انسان بتواند به راحتي از نوع باشوهاي پنجره استفاده نمايد.

يراق يو پي وي سي روتو استفاده شده در شرکت پنجره ماندگار:

با توجه به مسائل ياد شده نوع يراق ارتباط مستقيمي بر روي کيفيت و کاربري پنجره دوجداره يو پي وي سي دارد. شرکت پنجره ماندگار در توليد پنجره هاي خود از معتبرترين يراق آلات روز دنيا از جمله يراق روتو آلمان (Roto) استفاده مي کند که به عنوان قديمي ترين و طراح و مبتکر يراق دوحالته (Tilt & Turn) در جهان مي باشد. همچنين کليه مباحث مربوط به وزن، دقت در آبندي، ايمني و ضدسرقت بودن و کاربري آسان و روان بودن به بهترين وجه ممکنه رعايت گرديده است.

يراق Roto بالاي 2000 ساعت تست خورندگي يراق پنجره دوجداره يو پي وي سي (تست آب و نمک) را پاس نموده است و اين در حالي است که هيچ يراقي در دنيا نتوانسته است بيشتر از 800 ساعت تست خورندگي (آب و نمک) را پاس نمايد.

roto براي ابعاد مختلف در و پنجره و مصارف گوناگون يراق آلات پيشرفته در اختيار دارد.

روتو يک يراق ماژولار و داراي انعطاف پذيري است و براحتي مي توان آنها را از حالت تک حالته به دو حالته تغيير داد و امنيت در و پنجره ها را افزايش داد.

روش آبکاري منحصر به فرد و انجام تست هاي مختلف از نکات قابل توجه در مورد اين يراق آلات است.

کيفيت هر قطعه از محصولات Roto در آبکاري و ساير مراحل 4 مرتبه تست مي شود و همچنين جهت بررسي ميزان فرسودگي محصولات توسط مرکز تست مورد بررسي قرار مي گيرد تا براي 10 سال استفاده روزانه آماده شود.

قيمت پنجره دوجداره,قیمت پنجره دوجداره,قیمت پنجره دوجداره upvc,قیمت پنجره دوجداره وین تک,قيمت پنجره دوجداره upvc,قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی,قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم,قیمت پنجره دوجداره ویستا بست,قیمت پنجره دوجداره کشویی,قیمت پنجره دوجداره مشهد,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 13 آبان 1395 ساعت: 9:14