قيمت درب سه جداره يو پي وي سي | بلاگ

قيمت درب سه جداره يو پي وي سي

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در صنعت توليد درب و پنجره يو پي وي سي دوجداره جندين چيز بسيار موثر هستند و نقش کليدي را ايفا مي کنند. اين مسائل در انتها بر روي قيمت درب و پنجره يو پي وي سي توليدي نيز تاثير مي گذارند که در ادامه به بررسي آنها مي پردازيم.نقش يراق آلات

اولين ويژگي يراق آلات مرغوب اين است که خريدار با برند يراق مورد نظر آشنايي داشته باشد، که مهم ترين عامل نيز محسوب مي شود. مسئله بعدي آبکاري يراق است، که بايد از کيفيت خوبي برخوردار باشد. سوم اين که مواد اوليه اي که اين محصولات را توليد مي کند از استاندارد خوبي برخوردار باشد. چون مواد اوليه اگر خوب نباشد، کيفيت محصول مورد نظر نيز طبيعتا نازل خواهد بود.


ويژگي چسب مرغوب

چسب خوب، چسبي است که مشتري بتواند به راحتي آن را هم بزند و مسئله ديگر اين که چسب نه خيلي شل باشد و نه سفت. و زماني که چسب به سطح شيشه مي چسبد به صورت يک دفعه جدا نشود و به صورت تکه تکه از سطح شيشه جدا شود. اين موارد نشان دهنده کيفيت چسب است. ويژگي پروفيل استاندارد هم اين است که در سرما نشکند و در گرما هم تغيير رنگ ندهد.


نقش ماشين آلات

يکي از دلايل بي کيفيت شدن صنعت يو پي وي سي ماشين آلات است. زيرا ماشين آلاتي که اکثر شرکت ها در مونتاژ درب و پنجره استفاده مي کنند خيلي قديمي و با بازده توليدي پايين هستند. اغلب شرکت ها ماشين آلاتي را وارد مي کنند که به روز نيستند و تنها دليل هم اين است که از قيمت کمتري برخوردار هستند و موارد جانبي را در نظر نمي گيرند، از قبيل مصرف زياد انرژي و راندمان توليدي اندک دستگاه. از همه مهم تر اين که ماشين آلات مدرن نياز کمتري به نيروي انساني دارند و از دقت بالايي در توليد برخوردار هستند، که به ارتقاي کيفيت محصولات توليدي منجر مي شوند. اگر ما مي خواهيم پيشرفت در کل صنعت داشته باشيم بايد تغيير رويه دهيم. در ايران در بخش توليد هزينه را کم مي کنيم و در عوض سود را افزايش مي دهيم، در حالي که در کشورهاي در حال توسعه برعکس عمل مي کنند و نتيجه بهتري هم مي گيرند.

قیمت یخچال سه درب سامسونگ,قیمت یخچال سه درب ال جی,قیمت هیوندا سه درب,قیمت هیوندای سه درب,قیمت یخچال سه درب,قیمت ولستر سه درب,قیمت یخچال فریزر سه درب سامسونگ,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : پنجشنبه 13 آبان 1395 ساعت: 9:15