قيمت پرده بين شيشه دوجداره | بلاگ

قيمت پرده بين شيشه دوجداره

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

قيمت شيشه در قيمت درب و پنجره دوجداره بسيار موثر است.شيشه هاي حاوي پرده کرکره از جمله گران ترين شيشه هاي درب و پنجره يو پي يو سي دوجداره هستند. در اين نوع شيشه ها پرده کرکره به صورت ايزوله بين دولايه شيشه قرار مي گيرد و تنظيم نور توسط آن انجام مي شود.


پرده ايزوله

همواره يک بحث قطعي در مورد پرده هاي ايزوله بين شيشه هاي دوجداره وجود دارد به خصوص در محفظه ها و درب هاي تاشو. حال اين فرصت فراهم است که يک نوآوري جديد بسيار زيبا، شيک و مدرن را معرفي کنيم.

مزاياي پرده هاي ايزوله که در يک فضاي غير قابل نفوذ به وسيله هوا، بين دو لايه شيشه اي قرار گرفته اند واضح و بديهي است. اين پرده ها در نوع خودشان بهترين هستند.

کرکره پنجره

پرده هاي ايزوله رطوبت نمي گيرند، گرد و خاک به آن ها نفوذ نمي کند، کثيف نمي شوند و از دسترس دست ها و پنجه هاي کوچک در امان هستند. پرده هاي ايزوله مزاياي بسيار زيادي دارند که ممکن است در نگاه اول مشهود نباشند:

آن ها مي توانند ايجاد حالت آکوستيک را بهبود بخشند، به واسطه اسلايدهاي لبه به لبه مي توانند در حفظ حريم خصوصي کمک نمايند، و همچنين گرما و تابش خيره کننده خورشيدي را کاهش مي دهند. که اين عمل مي تواند ارزش واحد U در پنجره هاي دوجداره شما را بالا ببرد.

اما شايد بزرگ ترين مزيت پرده هاي ايزوله اين است که آن ها با يک سيستم مغناطيسي ثبت شده ساخته مي شوند. که به آن ها اين امکان را مي دهد که در داخل يونيت شيشه دوجداره به صورت مهر و موم شده قرار گيرند، بدون اين که غيرقابل نفوذ بودن اين پنجره هاي دوجداره را به خطر اندازند. اين غير قابل نفوذ بودن تضمين مي کند که هوا و رطوبت نمي تواند وارد محفظه بين شيشه دوجداره شود. بدين ترتيب طول عمر بالاي پرده ايزوله بين اين شيشه ها نيز تضمين شده است.

پرده کرکره

پرده هاي کرکره اي، پرده هاي پليسه اي و يا پرده هاي غلتکي در رنگ ها و سايز هاي مختلف که براي هر نوع پرده نيز متفاوت است ارائه شده اند. بنابراين براي هر ملک مسکوني و يا تجاري پرده اي مناسب وجود دارد. اين پرده هاي بر اساس سايز شيشه و يا پنجره قيمت گذاري مي شوند. امتياز برتر ديگري که اين پرده ها دارند اين است که نوع قطعات موجود در اين پرده ها در رتبه بندي هاي انرژي پنجره (WERs) به حساب نمي آيند.

پنجره ماندگار

...
نویسنده : بازدید : 40 تاريخ : يکشنبه 16 آبان 1395 ساعت: 1:33