قيمت پنجره دوجداره کماني | بلاگ

قيمت پنجره دوجداره کماني

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بهترین انتخاب برای سلایق خاص و ویژه در ایجادی نمایی منحصربفرد برای ساختمان پنجره دوجداره کمانی می باشد. قیمت پنجره دوجداره کمانی نسبت به مابقی پنجره های قوس دار و هلالی مقرون به صرفه است و این پنجره ها می تواند بصورت یک لنگه و چند لنگه و در رنگ های مختلف ساخته شود.

پنجره با اشکال خاص

پنجره ها غیر از کارایی و قابلیت در حفظ انرژی و تهویه هوای مطبوع ، جلوه ساختمان هستند. نمای زیبا برای یک ساختمان تا حد زیادی به مدل پنجره ها بستگی دارد. یکی از مدل های پنجره که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد ، انواع پنجره های چندضلعی و قوس دار و پنجره دوجداره کمانی کرج است.  یکی از زیباترین پنجره ها که امروزه مورد توجه قرار گرفته و در نمای ساختمان ها به کار می رود پنجره دوجداره کمانی (خم) است. پنجره دوجداره کمانی کرج از افق دارای قوس می باشد و برخلاف پنجره خلیجی این قوس با انهنای کامل ایجاد می شود. حتی شیشه نصب شده بر روی این پنجره، شیشه خم می باشد.  همانند پنجره خلیجی مدل پنجره دوجداره کمانیبه نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می کند. برای سفارش پنجره دوجداره کمانی باید به شرکت های معتبر ساخت درب و پنجره یو پی وی سی کرج با بهترین قیمت پنجره دوجداره کمانی مراجعه نمود. تمامی پنجره دوجداره کمانی تولید شده در شرکت های معتبر در کرج، دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشند. شرکت پنجره ماندگار در شهر کرج با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاه های استاندارد موفق شده است که تمامی پنجره های دوجداره کمانی کرج را تولید نماید.

اما در سالهای اخیر و جهت ترمیم چنین تصوری شرکت های تولید کننده درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و همچنین شرکت های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی با همکاری یکدیگر اقدام به ابداع روشها و ماشین آلات خاصی شده اند تا بتوانند این تنوع محصولات را با مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره کمانی کرج افزایش دهند. بعنوان مثال امروزه تولید پروفیل یو پی وی سی در سایز های مختلف ممکن شده است. همچنین ماشین آلات خاصی جهت ایجاد خم بر روی لنگه های درب و پنجره چند ضلعی و کلاف ساخته شده اند. استفاده از پنجره دوجداره کمانی کرج بسته به طراحی و معماری ساختمان دارد. در بسیاری از ساختمان ها برخی از پنجره های نما اشکال خاص دارند که جلوه ای خیره کننده به نما می دهد. اشکال گوناگونی را می توان با پروفیل upvc کرج ساخت که با مشاوره و محاسبه کارایی و مقاومت پنجره می توان آنها را تولید کرد.

راهنمای خرید پنجره دوجداره

انعطاف پذیری در طراحی پنجره های دوجداره یو پی وی سی با اشکال خاص فقط به اشکال هندسی مربع و مستطیل ختم نمی شود. پروفیل های upvc با توجه به معماری های خاص و ارائه نقشه، از خم پذیری خوبی جهت ساخت انواع کتیبه آرک برخوردار هستند. پنجره دوجداره کمانی و با اشکال خاص پس از خم دار شدن به قسمت های دیگر جوش خورده و مستحکم می شوند.

مدل پنجره دوجداره کمانی کرج به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون ایجاد می کند. این پنجره یو پی وی سی مقاومت بالای انواع ثابت وبازشو را حفظ میکند. بسیاری از مردم تصور می کنند که پنجره های پیش آمده از ساختمان ، سنتی و منسوخ شده اند،حال آنکه این مدل پنجره های یو پی وی سی مزایای بسیاری دارا هستند ،که آنها را واجد ارزش می کنند.

مزایای پنجره دوجداره کمانی :

اضافه کردن نور و روشنایی به فضا

امکان تهویه و سیرکولاسیون هوا به دلیل قابلیت باز و بسته شدن پنجره دوجداره کمانی 

پنجره دوجداره کمانی با طراحی خوب می توانند فضایی همه کاره و چند منظوره ایجاد کنند

درب ها و پنجره های دوجداره upvc خصوصیاتی به شرح زیر دارند:

•بازه کاملی از سایز، شکل، استایل و طراحی شیشه را در بر می گیرد.

•پنجره های upvc لولایی-از بالا بازشو یا بازشو به سمت بیرون، پنجره های کلنگی بازشو به طرف داخل، پنجره های فرانسوی، پنجره دوجداره کمانی و انواع پنجره های هلالی و هندسی از جمله مواردی هستند که در بازه درب ها و پنجره های تولیدی ما می گنجند.

•لیست جامعی از رنگ ها برای این درب ها و پنجره های یو پی وی سی موجود می باشد. از جمله طرح های چوبی و انواع رنگ های ساده.

•پروفیل 5 چنبر استفاده شده در این درب ها و پنجره های یو پی وی سی کارآیی انرژی را بالا می برد. همچنین استفاده از شیشه های دوجداره و سه جداره باعث می شود که کارآیی گرمایی این محصولات به درجه A++ در رتبه بندی رسمی بریتانیا دست یابد.

قيمت,پنجره,دوجداره,کماني,...
نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : سه شنبه 21 شهريور 1396 ساعت: 3:05